• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Огляд туристичного навігатора Garmin Monterra

Огляд туристичного навігатора Garmin Monterra
03.03.2014

Огляд туристичного навігатора Garmin Monterra

Garmin Monterra - це перший туристичний навігатор, який працює на операційній системі Google Android. У цьому невеликому огляді Ви зможете більш детальніше познайомитися з цим пристроєм.

Сервіс 3D MapMerge дозволить Вам користуватися декількома картами одночасно і комбінувати ці карти в трьох площинах. Навколишній ландшафт постане перед Вами в точних деталях і яскравих кольорах. Ви зможете масштабувати отримане зображення, збільшити окремі ділянки, обертати карту в 3D і все це одним рухом пальця!


Навігатор має якісну камеру з автофокусом. Ви зможете робити яскраві, соковиті фотографії і знімати чудове відео в FullHD. Зберігати фото і відео можна в пам'яті навігатора або на зовнішній microSD-карті. Навігатор підтримує microSD-карти місткістю до 64 Гб. У будь-який момент Ви зможете завантажити фото і відео на свій комп'ютер або поділитися враженнями за допомогою Garmin Adventures.

 

Відмінна батарея та чудовий дисплей Garmin Monterra послужать Вам хорошу службу. Навігатор має продуману систему підзарядки. Коли вбудована літій-іонна батарея захоче взяти паузу і перепочити, просто поставте в навігатор традиційні "пальчикові" батарейки і продовжуйте подорож. Дисплей туристичного навігатора Monterra не боїться будь-якої негоди! У сонячні дні він використовує енергію сонця, щоб збільшити яскравість екрану, коли це Вам необхідно. Таким чином в яскравий сонячний день Вам навіть не доведеться включати підсвічування.

Monterra має вбудований трьохосьовий компас з акселерометром і гіроскопом - він точно визначає напрямок Вашого руху навіть тоді, коли Ви стоїте нерухомо або тримайте навігатор нерівно. Навігатор Monterra забезпечений барометром і альтиметром - з їх допомогою Ви зможете відстежити всі перепади тиску і висоти над рівнем моря, а також стежити за змінами погоди. Вбудований датчик ультрафіолетового випромінювання покаже Вам інтенсивність сонячного випромінювання, так що при необхідності Ви зможете швидко "піти в тінь". Не нехтуйте показаннями навігатора, особливо перебуваючи на яскравих відображаючих поверхнях - снігу та воді, або піднімаючись в гори: кожні триста метрів інтенсивність сонячного випромінювання підвищується на 5%. І, нарешті, навігатор Monterra оснащений високочутливим двухчастотным приймачем GPS/GLONASS. З ним Ви швидко дістанетеся до місця призначення і не заблукаєте в лісах і горах.

  

Ще один плюс навігатора Garmin Monterra - можливість працювати в бездротових мережах Wi-Fi і користуватися Bluetooth-з'єднанням. Діліться з друзями картами, маршрутами, фотографіями, координатами нових схованок. Не забудьте завантажити на Ваш навігатор безкоштовний додаток BaseCamp™. З його допомогою Ви зможете легко переглядати карти та маршрути, сортувати отримані дані і ділитися ними з друзями - робота в бездротових мережах тепер стала в 50 разів швидше!

          

Завантаження карт ніколи не було таким простим! Підпишіться на сервіс BirdsEye Satellite Imagery і вирушайте в дорогу - на роботу чи відпочинок! Ви зможете вийти прямо з навігатора на сайт OpenCashing.com і завантажити нові завдання або використовувати для цих цілей програму від Android. Ви отримаєте повну інформацію про кожну схованку - фото, опис, підказки. У Вас буде можливість відсортувати схованки за типом, розміром, місцевісттю, складності траси і наявності chirp®-сигналу.

 

Вбудований радіоприймач не дасть Вам занудьгувати. Слухайте Вашу улюблену музику в навушниках або поділіться гарним настроєм з друзями і включіть динамік. Крім того, радіо завжди попередить Вас про зміни погоди і вчасно передасть штормове попередження. Переконайтеся, що мати під рукою радіоприймач - зручно і практично.                                                                                            

                 

Скористайтеся програмою BaseCamp, щоб спланувати Вашу наступну пригоду. За допомогою BaseCamp Ви зможете переглядати, зберігати маршрути і ділитися ними з сім'єю і друзями враженнями через сервіс Garmin Adventures. Переглядайте карти місцевості в 2D або 3D у програмі BaseCamp і завантажуйте на Ваш навігатор знімки з супутника, передплативши сервіс BirdsEye Satellite Imagery.

 

Garmin Monterra - один з найбільш зручних навігаторів у світі. Його легко і просто тримати в руці або закріпити на човні, квадроциклі або в легковому автомобілі. Використовуйте спеціальну підставку для кріплення в автомобілі або жорстке кріплення для мотоцикла чи квадроцикла. Не сумнівайтеся, Ваш навігатор Monterra витримає всі мінливості шляху!