• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну

// Компанія

Про нас і наші проекти

Наутіка

Наутіка

Компанія є офіційним представником провідного світового виробника навігаційних приладів GARMIN International в Західному регіоні України, займається продажем та обслуговуванням навігаційних приладів та систем GARMIN. GARMIN — світовий лідер навігаційних технологій. Компанія спеціалізується лише на їх виробництві та вдосконаленні, тож усі ресурси спрямовує у розвиток GPS-інновацій. GARMIN виготовляє навігатори для повітряного, автомобільного та водного транспорту, а також для персонального використання.

Наутіка пропонує своїм клієнтам лише ліцензійні GPS-карти, що пройшли прискіпливу перевірку та кілька разів на рік безкоштовно оновлює їх. Усі обласні центри України, а також значна кількість райцентрів та великих міст — такою є GPS-мапа країни, що її презентує компанія. Ми зосереджуємо усі нашу зусилля щоб навіть місця, де наші клієнти перебувають уперше — не видавались для них незнайомими.

Garmin

Гармін

Garmin International Inc, світовий лідер у галузі супутникової навігації. Навігаційні прилади GARMIN створені на основі технології GPS та використовують супутникове угруповування NAVSTAR, яке до кінця холодної війни використовувалося виключно в військових цілях. Основні світові представництва GARMIN знаходяться у США, Тайвані та Великобританії. Станом на 2007 у компанії налічувалось понад 7000 кваліфікованих фахівців по усьому світу.

Пристрої Garmin — лідер в показниках якості прийому супутникового сигналу. Крім того продукти компанії виготовлені з розрахунком на використання у реальних умовах — є надійними, стійкими до природних та кліматичних негараздів, а також максимально точними у своїх показниках.

Зі всіх виробників навігаційних приладів лише Garmin має офіційного представника в Україні. Купуючи свій навігатор в офіційного представника Garmin — компанії Наутіка клієнти отримують такі переваги та додатки:

 • Можливість придбати українізовану геоінфорамаційну систему (карту України з нанесеними на неї численними об'єктами — дорогами, вулицями (з можливістю пошуку адреси українською мовою), автозаправними станціями, готелями, закладами громадського харчування, державними установами.
 • Можливість безкоштовно оновити придбану карту з урахуванням перейменованих вулиць, новостворених об’єктів тощо.
 • Прилад з русифікацією, що написана інженерами Garmin — тобто гарантовано не містить помилок.
 • Можливість отримати будь-яку безкоштовну консультацію щодо роботи з вашим навігаційним приладом.
 • Спеціальні ціни на додаткове програмне забезпечення та аксесуари.
 • Річну гарантію та післягарантійний сервіс.
www.garmin.com
 

Проекти компанії НАУТІКА:

G23 - Tuning and Design

Авто-студія G23

Cтудія сучасного автомобільного тюнінгу. Спеціалізація G23 — це ексклюзивна навігація автомобілів, робота з мультимедійним обладнанням, автозвук, охоронні системи та автоелектроніка. Працівники студії — найкращі фахівці галузі у західному регіоні, що забезпечать якісну та індивідуальну роботу із клієнтами, а також ексклюзивний «характер» кожного авто

www.g23.lviv.ua
AutoFestival

Auto Open Air Festival

Масштабне тюнінгове автошоу із потужними змагальною, презентаційною та розважальною програмами. Захід подібного організаційного ґатунку, що безпрецедентним для Львова стане традиційним — щорічним. Завдання фестивалю — популяризація автоспорту і автотюнінгу, налагодження контактів та співпраці між автомайстрами, автотюнерами та автолюбителями регіону. Час проведення першого AUTO OPEN AIR FESTIVAL — ............

www.autofestlviv.info
OTIS

Система слідкування за рухомими об’єктами OTIS

Унікальна система на основі технологій GPS, GSM, GPRS, EDGE. OTIS гарантує автоматизоване управління, контроль та облік руху транспортних засобів, а також підвищення безпеки перевезень та водіїв. Перевага системи — можливість моніторингу функціонування автомобілів із постійними оперативними даними щодо місця, часу та умов перебування рухомого засобу. Важливий плюс OTIS — гнучке налаштування обладнання відповідно до вимог та потреб клієнта. Компанія забезпечить ексклюзивну конфігурацію технологій, залежно від специфіки діяльності замовника.

Дані системи можуть використовуватись в таких сферах діяльності, як:

 • Логістика та вантажні перевезення
 • Пасажирські перевезення, таксі
 • Кур’єрські служби та служби доставки
 • Охорона та системи безпеки
 • Служби невідкладної допомоги
 • Прокат транспорту