• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Про Карти

Про Карти
30.03.2023

Про Карти

Рівень виконання навігаційних карт — один з найважливіших факторів, що визначають якість GPS-навігації. Від нього залежить не менше, аніж і від характеристик обладнання, адже саме із картою доводиться щоденно працювати клієнту.

Карта із зручним керуванням, регулярним оновленням та великою об’єктною базою — значно полегшує орієнтування та економить час і ресурси користувача. Врешті-решт саме використання ліцензованих карт, що створені та тестовані для роботи на навігаторах GARMIN зводить до мінімуму можливість програмних помилок обладнання та унеможливлює пошкодження техніки, гарантує постійну сервісну підтримки та фахові консультації від представників компанії.

Компанія «Наутіка» пропонує лише ліцензоване програмне забезпечення, розроблене спеціально для навігаційних пристроїв GARMIN. Для його користувачів компанія гарантує безкоштовне внесення оперативних змін на карти, оновлення об’єктної бази, а також постійну сервісну підтримку.

Карта автошляхів України "Аeroscan roads"

GPS-карта доріг України, розроблена ТзОВ «Аероскан» — найповніша карта країни, адже на ній деталізовано понад 1000 міст. Серед них усі обласні центри та значний відсоток райцентрів та великих містечок. Дана карта є єдиною картою України, яку сертифіковано компанією Garmin для викорситання на навігаторах цієї фірми.

Карта тестується та доповнюється  представниками Garmin у всіх обласних центрах країни. Це дає змогу оперативно оновлювати дані про зміни напрямів руху, назв вулиць тощо. Регіональна мережа представництв гарантує швидке реагування на можливі помилки та постійне удосконалення об’єктної бази карти.

Історія поновлення карт Укаїни:


 

У 29-ти містах України вже працює функція відображення 3-D будівель.

 3D будівлі на карті

 

На картах інших міст відображаються контури будинків та міжквартальні проїзди.

На картах відображаються контури будинків та міжквартальні проїзди.

 

На картах враховано можливості правильного руху у місцях складних транспортних розв’язок (на прикладі Сихівського моста, м. Львів)

Враховано можливості правильного руху у місцях складних транспортних розв’язок

 

Враховано вулиці з одностороннім рухом.

Враховано вулиці з одностороннім рухом

 

На карти внесені заборони поворотів.

На карти внесені заборони поворотів

 

Реалізовано спеціальний нічний вигляд відображення карти для темної пори доби.

Реалізовано спеціальний нічний вигляд відображення карти для темної пори доби.

 

Карти містять повну деталізовану об’єктну базу.Понад 120 000 по всій Україні.

Карти містять повну деталізовану об’єктну базу.

 

Детализована значна кількість районних центрів та курортів Західної України.

Детализована значна кількість районних центрів та курортів Західної України.

Налагодженим є контакти компанії з усіма клієнтами, що послуговуються ліцензованими картами. У разі виявлення помилки — інформація оперативно перевіряється і втілюється у зміни при наступному оновленні карт.

Карта Автошляхів Європи City Navigator® Europe NT

Детальна карта Європи може поставлятись виробником в комплекті деяких автомобільних навігаторів завантажуватись, а також окремо завантажуватись, як в автомобільні, так і у портативні навігатори, що мають змогу підтримки автомобільних карт.

Користування картою гарантує користувачу легку орієнтацію на місцевості під час подорожі  Європою з урахуванням  автотранспортної специфіки регіонів.

 

Топографічна Растрова карта України Генштаб 1:100000

Ми створити готовий варіант Растрової Топографічної Карти України Генштаб СРСР з масштабом 1:100000 для приладів Garmin. Над картою працювали спеціалісти, які ретельно підібрали весь необхідний матеріал  та зробили безліч тестів на сумісність з приладами і точність прив’язки координат до листів з картографічними даними в реальних польових умовах. Також для полегшення вибору необхідного регіону та для правильнішого сприймання карти приладом її було об’єднано  в 144 листа замість 576 і позначено  назвами регіонів. На кожному листі міститься певний регіон України  – тому Ви з легкістю можете обрати необхідний сектор куди плануєте подорож, включити його, і насолоджуватися чіткою картинкою з безліччю необхідних для Вас туристичних даних. 

Топографічна карта України

Карта, призначену для тих, хто віддає перевагу подорожам без автомобіля, зокрема професійних мандрівників та спеціалістів, робота яких пов’язана з необхідністю топографічного орієнтування.

Карта зводить до мінімуму труднощі пішої подорожі з одного топографічного пункту в інший. На найновіших моделях навігаторів  топографічна карта відображається у 3D-форматі.

Карта Росії

Нова версія картографічного забезпечення GARMIN, що містить карту 55 областей Російської Федерації із деталізованою  маршрутизацією. Ця розробка не входить у базову комплектацію навігаційних приладів і постачається окремо.

Користуйтесь ліцензійним!

Використання навігаційного обладнання із ліцензованим картографічним програмним забезпеченням значно полегшує як роботу, так і дозвілля клієнтів. За допомогою зручного інтерфейсу, легкого управління та детально складених карт у будь-якій точці користувач навігаційної техніки економитиме свій час та інші важливі ресурси,  почуватиметься безпечно та впевнено.