• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Перший погляд на автомобільні навігатори Nuvi 2497 і Nuvi 2597

Перший погляд на автомобільні навігатори Nuvi 2497 і Nuvi 2597
04.03.2014

Перший погляд на автомобільні навігатори Nuvi 2497 і Nuvi 2597

Автомобільні навігатори Garmin Nuvi 2497 та Nuvi 2597 - являються оптимальним вибором для справжнього автолюбителя.

Зіткнувшись вперше з вибором GPS-навігатора, недовго і розгубитися: величезна кількість моделей різної цінової категорії, на різних операційних системах і з різним дизайном. Тут потрібен уважний підхід - адже навігатор буде допомагати вам у дорозі. Тому, насамперед, потрібно розуміти, що навігатор повинен володіти певними якостями, які дозволять ефективно добиратися з одного пункту в інший.


По-перше, варто звернути увагу на карти - основний компонент навігатора. Періодично необхідно перевіряти можливість оновлення карт в своєму навігаторі - свіжа інформація дозволить дізнатися про найбільш зручні маршрути до пункту призначення, що допоможе заощадити час у дорозі. Завжди варто звертати увагу на можливість оновлення GPS-навігації. Другою найважливішою складовою навігатора - є екран. Він повинен бути великим і в той же час зручним. Хороший навігатор, це запорука вашої безпеки.


Навігатори Garmin Nuvi 2597 і Nuvi 2497 завдяки великому екрану навіть чимось нагадують електронну книгу або міні-планшет. Широка діагональ пристроїв дозволяє під час руху мигцем глянути на екран і запам'ятати дорогу, а не вдивлятися в 3,5 дюймовий стандартний екран, яким зазвичай оснащені бюджетні навігатори.


GPS-приймачі Nuvi 2597 і Nuvi 2497 відносяться до серії Advanced і володіють поліпшеним інтерфейсом користувача: тепер вибирати пункт призначення набагато зручніше.                                                                                                                                                                                          

         


Великий плюс приймачів фірми Garmin - це можливість не тільки сенсорного, але і голосового керування. Не хочете натискати на сенсорний екран навігатора? Чітко скажіть йому вулицю, а він у відповідь прокладе Вам шлях до точки призначення. Ця функція дуже допомагає при жвавому русі, коли вам терміново необхідно змінити кінцевий пункт, а вся увага йде на дорогу. В Україні, правда, ця функція реалізована поки що не повністю, однак час не стоїть на місці і з новими оновленнями карт дана функція буде допрацьована розробниками.

Ще ці симпатичні навігатори вміють автоматично визначати положення екрану. Тобто, якщо Ви перевернете навігатор з горизонтального положення у вертикальне, зображення автоматично прийме потрібний вигляд.

Також обидві моделі володіють функцією Real Voice, яка допомагає водієві взагалі не дивитися в GPS-приймач: голос з навігатора буде супроводжувати вас на дорозі і говорити, куди повернути, як їхати чи розвернутися. Дуже зручна функція навігаторів, без якої багато автолюбителів вже не уявляють своїх поїздок. Крім безлічі голосових повідомлень, на екрані навігатора можна побачити і корисну текстову інформацію. Навігатор показує максимально можливу швидкість на ділянці дороги, Вашу поточну швидкість і час до пункту прибуття. Тепер Ви завжди знайдете що відповісти пасажирам, які весь час запитують скільки залишилося їхати до місця призначення.

 

Ще одна важлива фішка навігаторів Garmin цього модельного ряду полягає в можливості з'єднатися Bluetooth з мобільним телефоном власника. У такому випадку ви можете приймати дзвінки, не відволікаючись на сам телефон: в навігаторі є і мікрофон і динаміки, так що важливий дзвінок Ви точно не пропустите.

Також обидва гаджета мають слот під каточку пам'яті формату MicroSD. Таким чином можна збільшити внутрішню пам'ять пристрою для запису додаткових карт. Ще навігатори мають роз'єм USB, який необхідний для з'єднання з комп'ютером, щоб оновити карти або закачати додаткові файли.

 

Моделі дуже схожі один на одного як зовні, так і внутрішньо, але є і суттєві відмінності, тому на цьому питанні варто зупинитися окремо і зробити деякі висновки. Найголовніше - пристрої відрізняються один від одного дисплеями: навігатор Nuvi 2597 обладнаний 5-ти дюймовим екраном, а на іншій моделі встановлений 4,3 дюймовий. Через це Nuvi 2597 трохи більше за габаритами і вагою, ніж Garmin Nuvi 2497.Також в різних комплектаціях може відрізнятись об’єм вбудованої пам'яті від 4 до 8 ГБ.