• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Спортивний туристичний навігатор Garmin Tactix

Спортивний туристичний навігатор Garmin Tactix
04.03.2014

Спортивний туристичний навігатор Garmin Tactix

Garmin Tactix отримав стійкий до подряпин дисплей і вигнуті лінзи, які запобігають відображенню світла, рідкокристалічний дисплей з зеленим світлодіодним підсвічуванням. Garmin Tactix є високочутливим GPS навігатором, плюс ABS годинник з величезною кількістю функцій для туристичних походів, поїздок на природу та активного відпочинку.

Всередині у Garmin Tactix розмістився, висотомір, барометр, 3-ох осьовий компас і трекер з 1000 шляхових точок, 10000 точок в треку і TracBack з необмеженими можливостями. Пристрій має водонепроникний до 50 метрів, матово-чорний корпус і антиблікове скло з зеленим світлодіодним підсвічуванням, що дозволить у будь-яку погоду і день часу розпізнати будь-які символи на дисплеї. Garmin Tactix дозволяє створювати маршрути, записувати до тисячі шляхових точок і данні GPS позиціонування, тропи, кемпінги і багато інших важливих данних.

TracBack направить Вас назад за раніше записаним маршрутом, за рахунок цього Ви зможете легко знайти свій шлях до табору, машини, дороги, друзів, навіть в складних умовах. Garmin Tactix оснащений ANT+ і Bluetooth для бездротової передачі треків, шляхових точок і маршрутів з іншими сумісними пристроями Garmin або смартфонами.

 
Garmin Tactix оснащений висотоміром, барометром і компасом, які будуть надавати відповідну інформацію в реальному часі. Вбудований висотомір виводить дані про висоту, щоб точно контролювати підйом і спуск, в той час як барометр може бути використаний для прогнозування погодних умов, показуючи короткострокові тенденції в тиску повітря. 3-ох осьовий електронний компас дасть точну інформацію незалежноі від положення приладу, навіть під час руху.
      
Garmin Tactix має автоматичне калібрування своїх датчиків, використовуючи свій GPS-приймач, а також автоматичне налаштування часу, в залежності від місця розташування. Tactix забезпечує виключно точне показання температури, завдяки вбудованному датчику температури.

Пристрій надає в реальному часі дані про Ваші маршрути і тренування, такі як відстань, темп, швидкість і кількість витрачених калорій, що допомагає стежити за Вашим прогресом під час прогулянки. Garmin Tactix сумісний з датчиком серцевого ритму, швидкості, датчиком частоти обертання педалей велосипеда і крокоміром для внутрішнього або зовнішнього використання. Garmin Tactix поєднує в собі стійкий до зовнішніх загроз механізм і якісні матеріали, щоб допомогти вижити в будь-якій ситуації. Garmin Tactix забеспечує роботу батареї до 50-ти годин в режимі GPS і до 5-ти тижнів у режимі очікування.

Garmin Tactix - це більше, ніж звичайні годинник. Tactix включає в себе зони та фази сонця і місяця, інформаційний календар полювання і рибалки, на додаток до основних функцій, таких як: годинник, сигнал SOS , вібрацію оповіщення, таймер, секундомір, світовий час з можливістю відображення декількох зон відразу.