• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Огляд бюджетних моделей автомобільних навігаторів Garmin Nuvi 42/52

Огляд бюджетних моделей автомобільних навігаторів Garmin Nuvi 42/52
05.03.2014

Огляд бюджетних моделей автомобільних навігаторів Garmin Nuvi 42/52

Бюджетний автомобільний навігатор Garmin Nuvi 42/52 - це недороге рішення для автомобіліста, але має в собі всі необхідні функції для того, щоб швидко і комфортно дістатися до потрібного Вам пункту призначення.

Цей навігатор має акуратні лінії корпусу і ні як не видають його, що це бюджетний варіант від світового виробника.Секрет його низької вартості в тому, що ці пристрої не мають зайвих функцій. Ці навігатори мають якісні електронні компоненти, якісні матеріали і докладну картографію України. Цього цілком достатньо для сучасного автонавігатора і для комфортного пересування автотранспортом. 

Корпус пристрою виконаний у стандартному рішенні для автомобільної навігації. Єдина відмінність моделей Garmin Nuvi 42 і Garmin Nuvi 52 - це розмір екрана, 4,3 дюйма у першої і 5-ть дюймів у другої. Корпус цього навігатора, одночасно є частиною кріплення, де кронштейн округлої форми фіксується до задньої панелі пристрою. Така конструкція кріплення навігатора виглядає достатньо естетично в салоні автомобіля.

 
При включенні, навігатор вітає Вас приємним і інтуїтивно зрозумілим користувацьким меню. На дисплеї навігатора відображаються великі іконки, що, безумовно, позначається на легкому і зручному керуванні навігатором. Під час руху транспортного засобу на дисплеї навігатора відображається вся необхідна інформація з назвами вулиць.


Автомобільний навігатор
Garmin Nuvi42/52 заздалегідь попереджає водія про складнії транспортні розв'язки і зміну смуги руху, завдяки фунциям Junction View і Lane Assist. Ці функції виводять додаткове зображення на екран, де показуються великі стрілки з оптимальним вибором смуги руху і показники дорожніх знаків. Ці функції дозволять себе комфортно почувати за кермом під час проходження важких транспортних розв'язок.

     

Крім докладної завантаженої картографії України, пристрій має завантажену інформацію про додаткові точки і об’єкти. Такими точками POI є заправні станції, магазини, медичні пункти, готелі, стоянки, кемпінги та пункти обслуговування автотранспорту. Таким чином, під час тривалої подорожі Ви завжди будете знати інформацію про знаходження поблизу необхідних для Вас пунктів.


На додаток автомобільний навігатор Garmin Nuvi 42/52 на дисплеї відображає припустиму швидкість для автомобілей на даній ділянці дороги. У разі перевищення швидкісного режиму - цей пристрій подасть звуковий сигнал і продублює попередження на екрані. Пристрій має можливість робити розрахунок приблизного часу прибуття до пункту Вашого призначення.

Навігатор Nuvi Garmin 42/52 не має в собі низки зайвих функцій і додаткових опцій, які можуть відволікати водія під час руху. Однак, цей навігатор має весь необхідний набір фукцій для того, щоб без проблем доїхати з пункту А до пункту Б.


Цей навігатор є хорошим рішенням для більшості автолюбителів, єдин
ий вибір залишається за Вами - який розмір екрану буде більш зручніший: 4,3 дюйма у Garmin Nuvi 42 або 5-ти дюймовий у Garmin Nuvi 52.