• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Переговорний навігаційний пристрій Garmin Rino 650 - ідеальне рішення для мисливців, туристів і служб порятунку

Переговорний навігаційний пристрій Garmin Rino 650 - ідеальне рішення для мисливців, туристів і служб порятунку
12.05.2014

Переговорний навігаційний пристрій Garmin Rino 650 - ідеальне рішення для мисливців, туристів і служб порятунку

Garmin Rino 650 володіє унікальною здатністю, яка не зустрічається в інших серіях навігаційних пристроїв. Особливість полягає в тому, що пристрій може відсилати координати Вашого місця розташування на інші пристрої Rino.

Крім відправлення координат про Ваше місцезнаходження на сумісні пристрої, пристрій може надсилати текстові повідомлення друзям, така функція ідеально підійде для вітряної погоди і галасливих місць. Ця функція буде особливо корисна для мисливців і для тих хто не хоче турбувати дику природу. Головною перевагою цього пристрою є можливість спілкуватися з усіма доступними радіостанціями в зоні досяжності стандарту FRS/GMRS. Переговорний навігаційний пристрій Garmin Rino 650 буде не замінимим помічником для служб порятунку, туристів , мисливців і рибалок.

Для більш простої і зручної навігації на природі, Garmin Rino 650 оснащується міцним сенсорним дисплеєм діагоналлю 2,6 дюйма. Велика яскравість підсвічування екрану забезпечує легкість зчитування інформації навіть при попаданні на нього яскравих сонячних променів. Як і всі пристрої компанії Garmin, Rino 650 отримав простий і зрозумілий користувальницький інтерфейс і Вам не доведеться займатися вивченням пристрою на природі.


Навігаційний прилад Garmin Rino 650 отримав міцний корпус, який чудово захищений від попадання вологи, пилу, води і бруду. Завдяки такому захисту корпусу, пристрій може використовуватися практично у всіх видах активного відпочинку на природі.

Garmin Rino 650 має ряд корисних опцій, який буде необхідний для піших подорожей. Завдяки вбудованому 3-ох осьовому електроному компасу з компенсацією нахилу, Ви завжди зможете знати потрібний напрямок, навіть коли Ви стоїте на місці і тримайте прилад не рівно. Барометричний висотомір зможе відстежувати зміни атмосферного тиску і точно визначати Вашу висоту, а також фіксувати і записувати всі зміни тиску для відстеження зміни погоди.

 

Навігаційний прилад Garmin Rino 650 швидко і точно визначає координати завдяки вбудованому високочутливому GPS-приймачу WAAS і функції прогнозування знаходження супутників HotFix. Прилад забезпечує надійний зв'язок із супутниками під щільними кронами дерев, глибоких каньйонах і ярах. Garmin Rino 650 завжди допоможе знайти потрібний напрямок руху і не важливо де Ви перебуваєте - під високими спорудами або глухому лісі.

Прилад поставляється з попередньо завантаженою основною картою світу і дає можливість використання пристрою відразу після покупки. Встановлення додаткової картографії не складе ніяких труднощів, так як Garmin Rino 650 оснащений додатковим слотом для карт пам'яті microSD.

 

Купити та ознайомитись з більш детальною інформацією можна за посиланням - Garmin Rino 650.