• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / GPS-годинник для спорту. Огляд Garmin Forerunner 405 HRM

GPS-годинник для спорту. Огляд Garmin Forerunner 405 HRM
17.07.2014

GPS-годинник для спорту. Огляд Garmin Forerunner 405 HRM

Довгі кроси, забіги на час, вправи на швидкість. Ви багато чого очікуєте від свого тіла...і від тренувального обладнання. Дозвольте Вам представити Garmin Forerunner 405. Цей спортивний годинник з GPS-приймачем записує інформацію про Ваші тренування і потім передає дані в комп'ютер по бездротовому каналу зв'язку. Цей компактний прилад обладнаний сенсорним кільцем для швидкої прокрутки і вибору функцій.

Перегляд результатів

Прилад Garmin Forerunner 405, що включає в себе безліч серйозних функцій, веде безперервне спостереження за часом, пройденою дистанцією, темпом, калоріями і частотою пульсу (при використанні датчика частоти пульсу). Кожен забіг зберігається в пам'яті пристрою, щоб Ви могли переглядати й аналізувати дані. Ви можете завантажувати минулі забіги і порівнювати поточні результати з попередніми досягненнями, а також змагатися з «віртуальним партнером» (функція Virtual Partner®). Формат представлення даних на екрані Forerunner може бути налаштований користувачем.

 

Простота використання

Компактний і стильний прилад Garmin Forerunner 405 включає в себе функції спортивного годинника і персонального тренера. Це сучасний пристрій зручний у використанні, і Ви можете носити його на руці, навіть коли не тренуєтеся. Для вибору потрібного екрану просто натисніть на сенсорне кільце. Годинник Forerunner 405 поставляється в двох варіантах - чорний або зелений корпус.

 

Тренування, синхронізація, зберігання та обмін

Після закінчення тренування, інноваційна технологія бездротового зв'язку ANT+Sport™ автоматично передає дані на Ваш комп'ютер (якщо він знаходиться поряд з приладом Forerunner). Вам не потрібно підключення кабелів. Дані відразу ж потрапляють у комп'ютер, де Ви зможете їх аналізувати, розбивати на категорії і передавати іншим користувачам онлайн спільноти Garmin Connect. Також Ви можете скористатися нашим програмним забезпеченням Garmin Training Center®. Крім того, дані тренувань можна передавати по бездротовому каналу зв'язку з комп'ютера в прилад Forerunner.

Бездротовий обмін даними

За допомогою приладу Garmin Forerunner 405 Ви зможете поділитися Вашими розташуванням, планами тренувань і трасами з іншими користувачами Forerunner 405. Тепер у Вас з'явилася можливість послати приятелеві трасу Вашого улюбленого забігу або спробувати поліпшити результат іншого спортсмена. Обмін даними виконується дуже легко - просто виберіть опцію "transfer" для передачі інформації на прилад, який знаходяться поблизу.

 

Слідкуйте за частотою пульсу

Модель Garmin Forerunner 405 може поставлятися з датчиком частоти пульсу або без цього аксесуара. Завдяки датчику частоти пульсу Ви можете підвищити ефективність тренування. При використанні цього датчика прилад постійно стежить за кількістю скорочень серцевого м'яза в хвилину. Для поліпшення Вашої спортивної форми Ви можете тренуватися в певній зоні частоти пульсу. Крім того, Ви можете порівнювати показники темпу і частоти пульсу з Вашими попередніми результатами на одній і тій самій трасі.

Використання додаткових датчиків

Гнучкий прилад Forerunner 405 дозволяє Вам тренуватися і в закритих приміщеннях, де прийом супутникових сигналів GPS неможливий. Підключіть до пристрою додатковий цифровий крокомір для вимірювання швидкості, пройденої відстані і частоти кроків. Новий крокомір зручно кріпиться на шнурках кросівок. Пристрій автоматично включається, коли Ви починаєте рух. Велосипедисти під час своїх тренувань можуть застосовувати додатковий датчик швидкості/частоти обертання педалей.

 

Прийом супутникових сигналів

У моделі Garmin Forerunner 405 використовується унікальна конструкція, яка забезпечує для GPS-антени оптимальний огляд неба, за рахунок чого прилад отримує більш сильний сигнал. Високочутливий GPS-приймач гарантує впевнений прийом сигналу під кронами дерев і близько високих будівель.

 

Ознайомитись з технічними характеристиками та купити пристрій можна за посиланням - Garmin Forerunner 405 HRM