• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Garmin та карти Aeroscan на SIA'2010

Garmin та карти Aeroscan на SIA'2010
03.06.2010

Garmin та карти Aeroscan на SIA'2010

З 27 по 30 травня на території Міжнародного виставкового центру в черговий раз відбулася автомобільна виставка SIA'2010.

Цього року в заході взяли участь близько 400 компаній. У рамках SIA'2010 відбулися офіційні українські прем'єри KIA Venga, Hyundai Sonata, Mercedes-Benz Е-клас кабріолет, Lada Priora Coupe. Крім автомобільних компаній, які виставляють легкові автомобілі та автобуси, на виставці представлені тюнінгові підприємства, фірми, які представляють автоаксесуари, автохімію, автозапчастини.

 

Офіційний дистриб'ютор продукції Garmin в Україні, компанія "Аeroscan", показала відвідувачам новинки GPS-приймачів і останні оновлення карт "Aeroscan".

 

 


Так як питання автомобільної навігації серйозно хвилюють жителів України, особливо з причини відсутності великого вибору докладних карт країни, стенд "Aeroscan" став одним із найпопулярніших. Багато відвідувачів були приємно здивовані високою точністю і докладністю картографічного покриття своїх міст, адже у список населених пунктів України у "Aeroscan" на сьогодні входить майже 200 населених пунктів, включаючи всі міста з населенням понад 100 000 жителів.

 
Для розкриття повного потенціалу навігаторів Garmin, а також для ще більш комфортної і точної навігації, в карті вперше в Україні реалізовані функції Lane Assist і Point Addressing. Перша - підказує водієві смугу, яку потрібно зайняти перед виконанням маневру а друга - здійснює навігацію до адрес з літерами, дробами і корпусами.

 

 
 
 

Крім того, компанія "Aeroscan" вперше в Україні презентувала смартфон спільного виробництва Asus і Garmin, який отримав ім'я Garmin-Asus M10. Головною "фішкою" smart-телефону стала повноцінна навігація Garmin з картами "Aeroscan".

 

 

 

Протягом роботи виставки її відвідали понад 200 000 чоловік. Ця вражаюча цифра в який раз довела, що SIA - головна автомобільна подія України.