• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / В продажі з'явився новий nuvi765

В продажі з'явився новий nuvi765
25.12.2008

В продажі з'явився новий nuvi765

Цей сучасний навігатор включає такі функції, як «Допомога при виборі смуг руху» (Lane Assist) і індикація карти в режимі 3d

 nuvi 7x5 відкриває Вам нові перспективи навігації. Цей сучасний навігатор включає такі функції, як «Допомога при виборі смуг руху» (Lane Assist) і індикація карти в режимі 3d (функції доступні тільки для Європи і Північної Америки), проглядання інформації про ситуацію на дорогах, технологія GPS Hotfix™ і фото навігація. Завдяки технології Bluetooth і підтримці телефонної книги і Мр3 Ви можете приймати і посилати телефонні виклики в режимі hands-free за допомогою екрану навігатора, а також прослуховувати музику Мр3 і навігаційні інструкції через стереосистему Вашого автомобіля.

Вибір смуги руху*


 Функція «Допомога при виборі смуг руху» (Lane Assist) служить для вибору потрібної смуги руху, і тепер Ви не заплутаєтеся на багатосмугових магістралях і складних перехрестях. На екрані nuvi показані номери смуг рухи і стрілки, що позначають потрібні повороти і виїзди з шосе. Пристрій покаже Вам навіть дорожні знаки уздовж основних магістралей, щоб мати повне уявлення про те, що чекає Вас попереду. При використанні функції Lane Guidance Ви зможете проглядати інформацію до 9 смуг руху.

Покращувана навігація з функцією 3d City View

 

 

 Панорамна функція 3d City View відкриває для Вас новий рівень супутникової навігації. Подорожуючи по крупних містах*, Ви зможете проглядати 3х-вимірні зображення будівель і визначних пам'яток, що дозволить Вам краще орієнтуватися на місцевості. Завдяки покращуваній прокрутці екрану, швидкому перемальовуванню карт і сучасної функції розрахунку маршрутів навігатор завжди встигатиме за Вашим темпом руху.

 Сучасна функція розрахунку маршрутів дозволяє Вам зберегти 10 маршрутів, задати проміжні точки і проглядати повороти на широкоформатному дисплеї. Крім того, прилад nuvi 7x5 автоматично сортує пункти призначення для отримання оптимального маршруту, за рахунок чого Ви можете заощадити час і паливо.

 Для любителів огляду визначних пам'яток ми пропонуємо функцію фото-навігації. Завантажуйте фотографії з координатами з сайту Google Panoramio у Ваш пристрій nuvi. Потім виберіть місце, в яке Ви хочете відправитися, і навігатор направить Вас до пункту призначення, видаючи інструкції для руху від повороту до повороту.

 Тепер Ви не втратите Вашу машину на автостоянці. Пристрій nuvi 7x5 автоматично відзначає місцеположення автомобіля на екрані карти. Коли прийде час повернутися до машини, прилад покаже Вам дорогу за допомогою функції Park Position Recall.

 Вбудований комплект мандрівника включає додаток для проглядання зображень JPEG, годинник з часовими поясами, додаток для перерахунку валюти і одиниць вимірювання і багато що інше.

Дзвінки в режимі стерео hands-free

 Модель nuvi 7x5 включає A2dp стерео Bluetooth® з вбудованим мікрофоном і динаміком. Просто налагодьте з'єднання між nuvi і Вашим сумісним мобільним телефоном і говоріть за допомогою навігатора. Для набору номерів використовуйте сенсорний екран, а для відповіді на вхідний виклик просто натисніть на екран. Набір телефонних номерів контактів і об'єктів POI виконується одним натисненням кнопки. Також Ви можете прослуховувати високоякісну стерео музику і навігаційні інструкції через навушники.

Простота і безпека

 Натисніть на кольоровий екран з діагоналлю 4,3”, виберіть пункт призначення, і nuvi допоможе Вам дістатися до потрібного місця за допомогою голосових підказок і рухомих карт. Крім того, пристрій nuvi 7x5 включає об'єкти POI з логотипами, щоб Вам було простіше знаходити потрібні пункти призначення уздовж маршруту. Технологія прогнозування розташування супутників Hotfix™ забезпечує швидший розрахунок місцеположення. Функція ’Where Am I?’ (дослівно - «де я?») дозволяє Вам отримати інформацію про Ваше поточне місцеположення. Просто натисніть на піктограму у вигляді автомобіля для видачі точних координат широта/довгота, найближчої адреси, контактної інформації Вашої дорожньої аварійної служби, а також розташування найближчої лікарні, поліцейської ділянки і заправної станції.

 Навігатор nuvi 7x5 містить унікальну систему безпеки водія, розроблену компанією Garmin (включаючи щоденні оновлення). З цією системою Ви відчуватимете себе упевнено під час поїздок. Система використовує патентовану технологію «коридору», тому Ви отримуватимете тільки попередження, пов'язані з камерами на Вашому поточному маршруті. Крім того, пристрій видає інформацію про обмеження швидкості руху.

 Модель nuvi 7x5 включає функцію Garmin Lock™ - нашу надійну систему захисту від злодіїв. Для включення приладу Ви повинні ввести певний код або відвезти його у вибране Вами місцеположення для розблокування.

Настройка приладу

 Ви можете настроїти прилад nuvi 7x5 відповідно до Ваших переваг: вибрати фонове зображення і піктограму у вигляді автомобіля з сайту Garmin Garage (тут Ви знайдете безліч картинок з позашляховиками, мотоциклами і класичними машинами).

Стильний і зручний

 Модель nuvi 7x5 розроблена з використанням технології soft-touch, має відмінний зовнішній вигляд і зручно поміщається в кишені або сумочці. Акумуляторна літій-іонная батарея забезпечує до 8 годин роботи між зарядками, і Ви можете використовувати навігатора в машині і під час піших прогулянок.