• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Статті / Невеликий огляд Garmin Oregon 600 і 650

Невеликий огляд Garmin Oregon 600 і 650
13.02.2013

Невеликий огляд Garmin Oregon 600 і 650

Для шанувальників компактності і функціональності серії туристичних навігаторів Garmin Oregon, пропонуємо ознайомитися з Oregon 600 та Oregon 650.

В період новорічних свят, традиційно з'являється велика кількість новинок в області електроніки. Так, днями Garmin порадував всіх власників автомобілів, представивши повністю оновлену лінійку автомобільних GPS навігаторів. Тепер черга дійшла до любителів активного відпочинку: на офіційному сайті компанії з'явився огляд оновленого портативного навігатора Oregon.


Oregon 600 і 650 - портативні навігатори з сенсорним екраном, що прийшли на зміну моделям 450 і 550.

Нововведення та особливості

Звичайно ж, перше, що можна помітити, це зміни в дизайні. Нові навігатори стали вже, ширші, трохи важчі і стали більше схожі на пристрої серії Montana.

 

 


Однією з головних відмінностей оновлених навігаторів є більш потужний процесор, що, насамперед, повинно відобразитися на швидкості промальовування карт. Це прекрасна новина для людей, які часто використовують растрові карти (наприклад, карти Генштабу). Як зазначено в офіційній презентації: "Вам більше не доведеться чекати ні секунди, новий процесор досить потужний, щоб моментально промальовувати карти."

У нових навігаторах реалізована підтримка російської супутникової системи GLONASS. Таке нововведення відмінно зарекомендувало себе в навігаторах серії etrex 20 \ 30. Як заявляє сам виробник, одночасне використання систем GPS і GLONASS зменшує час від включення навігатора до визначення місцеположення на 20-ть відсотків.

Основна витрата енергії портативних навігаторів припадає на роботу підсвічування. Тому компанія Garmin розробила інноваційну технологію. Рефлекторний екран використовує світло, що потрапляє на екран для підсвічування зображення. Завдяки цій технології ви можете відмовитися від використання підсвічування в сонячну погоду, що значно збільшить час роботи навігатора.

Навігатор комплектується двома Ni-Mh акумуляторами. Причому, нарешті, реалізована можливість зарядки акумуляторів прямо в навігаторі. Як-тільки навігатор виявить зовнішнє джерело живлення, він автоматично почне заряджати акумулятори. Як і колись, навігатор підтримує роботу і від звичайних батарейок.

Oregon 600 - перший туристичний навігатор, в якому присутній мульти-тач екран. Причому виробник обіцяє, що працювати з ним - наближати і віддаляти карту, повертати зображення - можна буде навіть у рукавичках! Нагадаємо, що з попередніми моделями серії Oregon, через особливості сенсора, не можна було працювати в рукавичках, що робило неможливим їх використання в холодну погоду.

 

 


Фотокамера 8Мп - дозволить робити знімки з прив'язкою до координат і використовувати Oregon як фотоапарат там, де ви не можете взяти з собою більш серйозну фото техніку. Далі фотографії можна буде завантажити в Base Camp і там, на їх основі, створити "віртуальний тур", яким можна поділитися з друзями.

Бездротові інтерфейси Bluetooth і Ant + дозволяють перенести фотографії, треки, точки, користувальницькі карти або маршрути на будь-який сумісний пристрій. Також через Ant + ви можете підключити різні датчики - наприклад, датчик серцевого ритму або датчик обертання педалей.

Налаштовуванні кнопки. В доповнення до сенсора, на корпусі навігатора є кнопки (правда всього дві), які можна налаштувати для виклику часто використовуваних функцій - наприклад, позначки MOB (людина за бортом).

 

 

Меню навігатора стало більш гнучким. Інформація про точки, треки, маршрутах, фотознімках тепер доступна на одному екрані, де її можна швидко відредагувати. У попередніх моделях портативних навігаторів для цього доводилося кілька разів переміщатися від одного меню до іншого. Також змінилося і стало більш зручним меню висотоміра.

 


 

Компанія Garmin зазначила: "Оновлені навігатори Oregon, розроблені таким чином, щоб їх можна було комфортно використовувати не тільки в піших походах, але й в автомобілі!" Зокрема, для цього в нових навігаторах реалізована можливість повороту екрану, а автомобільний режим, який зовні нічим не відрізняється від екрану приладів серії nuvi.

 


Oregon 600 підтримує всі можливі типи карт для Garmin:

  • Автомобільні карти та карти серії City Navigator, у форматі Img. Карти в такому форматі можна встановити практично в необмеженій кількості.   
  • Супутникові знімки і растрові карти у форматах kmz і jnx. дозволять використовувати від скановані паперові карти, такі як карти генштабу. Сервіс Birds Eye дозволяє завантажувати супутникові знімки високої роздільної здатності всього в три натискання мишкою.   
  • Морські карти Bluechart g2 дадуть вичерпну інформацію про будь-яку точку Світового Океану і прибережної зони.


На даний момент у серії доступні наступні моделі:

Oregon 600 - базова модель

Oregon 600t – предзавантажена топографічна карта Європи

Oregon 650 - фотокамера 8 мегапікселів.

Oregon 650t - топо-карта Європи і фотокамера 8Мп

Моделі 600 і 600t - можуть поставлятися без комплекту акумуляторів, в залежності від регіону поставки.

 
ibuprofen kaufen apotheke motilium bebe sans ordonnance