• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / У продажі з'явився новий nuvi 14xx

У продажі з'явився новий nuvi 14xx
22.07.2009

У продажі з'явився новий nuvi 14xx

nuvi 14xx має широкоформатний екран (діагональ екрану 12.7 см). Цей ультра тонкий навігатор виголошує назви вулиць, має пішохідний режим для навігації і розраховує економніший маршрут за допомогою функції ecoRoute™.

nuvi 14xx має широкоформатний екран (діагональ екрану 12.7 см). Цей ультра тонкий навігатор виголошує назви вулиць (Увага! Функція працює лише в Європі), має пішохідний режим для навігації і розраховує економніший маршрут за допомогою функції ecoRoute™.

З покращуваним пішохідним режимом nuvi 14xx є ідеальним навігатором для пересування по місту на суспільному транспорті. Необхідно завантажити додаткове ПО cityXplorer™ і ви знатимете, де знаходяться зупинки автобуса, трамвая, метро і інших видів транспорту (Увага! Функція працює лише в Європі).

Цей навігатор на 25% тонший, ніж інші прилади серії nuvi, тому Ви можете носити його завжди з собою. Він легко поміщається в кишеню, а її батарея дозволяє працювати до 4 ч в автономному режимі.

Зручна, особливо у великих містах, функція Lane Assist призначена для вибору потрібної смуги руху на багатосмугових дорогах. Це допоможе вам не пропустити момент необхідного перестроювання, аби не проїхати свій поворот. На екрані nuvi 14xx показані номери смуг рухи і стрілки, що позначають потрібні повороти і виїзди з шосе (Увага! Функція працює лише в Європі). Прилад покаже Вам дорожні знаки уздовж основних магістралей, і допоможе швидко розуміти дорожню обстановку на складних перехрестях і розв'язках.

GPS-навигатор Garmin nüvi 14хх включає сучасні навігаційні функції, в числі яких - управління рухом по маршруту. Ви можете записати в пам'ять пристрою до 10 маршрутів, задати проміжні крапки і проглянути схеми поворотів на широкоформатному екрані моделі nüvi 14хх. Крім того, прилад Garmin nüvi 14хх проводить автоматичне сортування декількох пунктів призначення по критерію найкоротшої дороги і мінімального часу, що особливо зручно для кур'єрів, працівників служб доставки і інших людей, пов'язаних з постійним переміщенням по місту. Під час руху в приладі зберігається Ваша траєкторія (до 10,000 крапок), яку Ви можете побачити на карті.

Окрім GPS навігації, своєму основному завданню, nuvi 14xx вирішує ще цілий ряд інших, пов'язаних з нею або незалежних від неї завдань. На цьому апараті можна розглядати картинки у форматі JPEG, відображувати час різних часових поясів, конвертувати валюти, виводити на екран таблицю одиниць виміру, рахувати на калькуляторі, користуватися будильником, дивитися календар і багато що інше. Через Garmin nuvi 14xx Ви можете посилати Ваші знімки цікавих місць з коментарями в Google® Panoramio™ за допомогою Garmin Connect™ Photos, з прив'язкою їх до географічних координат. GPS-навигатор nuvi 13xx має з'єднання з безкоштовним сайтом Garmin Garage для використання спеціальних піктограм для позначення Вашого місця розташування на дисплеї приладу (всілякі картинки автомобілів).

 

 

 

 
clomid rezeptfrei kaufen cipionato de estradiol comprar