• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / ASUS і Garmin стануть ближчими в 2010 році

ASUS і Garmin стануть ближчими в 2010 році
30.10.2009

ASUS і Garmin стануть ближчими в 2010 році

У цьому році ASUS і Garmin запустили бренд Garmin-Asus, під яким випускаються мобільні телефони з акцентом на супутникової навігації

У цьому році ASUS і Garmin запустили бренд Garmin-Asus, під яким випускаються мобільні телефони з акцентом на супутникової навігації. Однак в 2010 році співпраця ще більше зміцниться - планується запуск спільного підприємства.

 

Метою ініціативи є прагнення розвивати телефонний бізнес. Згідно з ASUS, в 2010 році партнери повинні реалізувати 1 млн трубок. Як заявив Бенсон Лін (Benson Lin), віце-президент і генеральний менеджер підрозділу персональних мобільних пристроїв ASUS, деталі проекту ще знаходяться в обговоренні. Однак і без того ясно, що ASUS і Garmin об'єднають частину своїх підрозділів, інакше протистояти HTC, RIM, Apple і Acer буде неможливо.

ASUS має намір продавати телефони за субсидованої ціні відразу в декількох регіонах. Чи будуть укладені відповідні угоди з операторами Taiwan Mobile і Chunghwa Telecom на Тайвані, AT & T - у США. Ведуться переговори з компаніями по ринках Сінгапуру і Малайзії.