• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Компанія Garmin анонсувала вихід нового продукту серії GVN.

Компанія Garmin анонсувала вихід нового продукту серії GVN.
12.11.2009

Компанія Garmin анонсувала вихід нового продукту серії GVN.

Компанія Garmin, світовий лідер, в області GPS-навігації анонсувала випуск універсального зовнішнього приймача GPS, який підключається до заводських автомобільних аудіо/відео систем.

Компанія Garmin, світовий лідер, в області GPS-навігації анонсувала випуск універсального зовнішнього приймача GPS, який підключається до заводських автомобільних аудіо/відео систем. GVN 54 - це наступне покоління вбудовуваного рішення для автомобільної навігації, з новими функціями.

 

GVN 54


GPS-навігатор GVN 54 дає можливість встановлення з'єднання GPRS/EDGE для реалізації таких можливостей як: пошук через інтернет, он-лайн довідники і он-лайн трафік, ціни на паливо, розклад авіарейсів. Крім того GVN 54 оснащений функцією ecoroute для контролю за витратами палива і його економії.

Серед технічних можливостей GVN 54 - швидке відображення карт завдяки прискореному графічному процесору, а також одночасний вивід через RGB з CSYNC та композитний вихід NTSC, і лінійний стерео-вихід звуку для підключення різних дисплейних модулів.