• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Garmin-Asus M20 Pink вкаже шлях до серця!

Garmin-Asus M20 Pink вкаже шлях до серця!
01.06.2010

Garmin-Asus M20 Pink вкаже шлях до серця!

Витончений комунікатор з комплектом модних аксесуарів – відмінний подарунок cобі, або коханій людині!!! Придбайте у Львові жіночий варіант комунікатора Garmin-Asus M20 в нас.

Потужний та компактний комунікатор Garmin-Asus M20 доступний тепер у новому ексклюзивному стилі, який оцінить справжня модниця! У вишуканому ніжно-рожевому корпусі дивовижно легкий Garmin-Asus M20 Pink вирізняється неповторним стилем і виглядає дійсно шикарно. Строгий і діловий M20 швидко перетворюється на яскравий і блискучий гаджет буквально за мить – шляхом заміни стандартних панельок комунікатора на змінні панельки рожевого кольору, що постачається з Garmin-Asus M20 Pink. Тепер M20 – просто чарівний!

 

 

До пари виразній зовнішності Garmin-Asus M20 Pink і його багата функціональність. Цей потужний комунікатор під управлінням Windows Mobile працює в мережах 3.5G і 2G, підтримує бездротові стандарти Wi-Fi і Bluetooth, а також має повнофункціональний Інтернет-браузер, клієнт Push E-mail та сучасні мультимедійні інструменти. Для тих, хто любить подорожувати, ексклюзивна серія Garmin-Asus наділена вбудованою системою GPS-навігації преміум-класу від компанії Garmin з оновленою картою України. Карта містить актуальну інформацію про об'єкти туристичної інфраструктури, у тому числі, вітчизняні курорти, готелі, ресторани, кафе та ін. 

У комплекті з пристроєм його щаслива власниця отримує набір модних аксесуарів: стильний бокс із трьома скриньками, шкіряну сумочку-чохол і ремінець з обробкою з ефектних кристалів.

Нова приголомшлива версія популярного у всьому світі комунікатора з'явиться в Україні напередодні 14 лютого. Скористайтеся винятковою нагодою зробити незабутній подарунок своїм коханим!


Garmin-Asus M20 

 
buspar retire de la vente