• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Корпорація ISR та компанія Garmin

Корпорація ISR та компанія Garmin
03.07.2010

Корпорація ISR та компанія Garmin

Корпорація ISR, що спеціалізується в галузі GPS-управління автопарками, заявила про інтеграцію з персональними навігаційними пристроями Garmin.

Корпорація Integrated Systems Research (ISR), що спеціалізується в галузі GPS-управління автопарками, заявила про інтеграцію з персональними навігаційними пристроями Garmin.

Ця інтеграція додає навігаційні можливості до мобільно
ї платформи управління ресурсами ISR FleetTrack. Об'єднане рішення під назвою QuickRoute поєднує можливості портативних навігаційних GPS пристроїв Garmin і вбудованого в автомобіль обладнання Silent Position Monitor (SPM) від ISR.

QuickRoute дозволяє легко розподіляти службові завдання серед водіїв на їх
прилади Garmin. Водій приймає єдине повідомлення, що містить деталізовану інформацію про завдання, покрокові вказівки і голосові підказки. Використовуючи QuickRoute, диспетчери можуть спілкуватися безпосередньо з водіями, які використовують Garmin під час роботи, що дозволить одержувати інформацію про передбачуваний час прибуття до місця призначення. Система також автоматично посилає диспетчеру повідомлення, що підтверджує факт прибуття до місця призначення.

«Це дозволяє нам заощаджувати величезну кількість часу», говорить Сьюзан Беккетт з компанії Performance Air Mechanical, що користується QuickRoute. «Нашим водіям раніше постійно доводилося робити зупинки на кілька хвилин, щоб подивитися, куди рухатися далі.
Тепер же вони в лічені секунди отримують інформацію про роботу і подальший напрямок. Це дозволяє зберегти час і зробити більший обсяг роботи ».

QuickRoute дозволяє власникам автопарків, менеджерам і диспетчерам посилати завдання по роботі, спілкуватися і стежити за діями окремо взятих транспортних засобів, або за автопарком повністю. Об'єднання вбудованої навігації Garmin і можливості обміну текстовими повідомленнями з платформою ISR FleetTrack має підвищити ефективність і безпеку роботи компаній, що використовують QuickRoute.

«Компанія Garmin є одним з лідерів у своїй галузі, тому ми раді партнерству з ними», сказав Юккі Новік, голова корпорації Integrated Systems Research. «Інтегроване рішення дає нашим клієнтам потужне, просте у використанні, і в той же час доступний засіб розподілу службових завдань і спілкування з водіями протягом робочого дня.
Це саме те, що хотіли побачити наші клієнти. Ми прислухалися і результатом став QuickRoute ».

 
atrovent online kaufen