• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Garmin-Asus M10 стане ще функіональнішим.

Garmin-Asus M10 стане ще функіональнішим.
20.08.2010

Garmin-Asus M10 стане ще функіональнішим.

Garmin-Asus попередить про затори і вкаже потрібний ряд руху.

Київські представники компаній Garmin і Asus презентували вітчизняним ЗМІ нові можливості свого спільного дітища - смартфона Garmin-Asus M10, який з'явився на вітчизняному ринку у квітні поточного року. Нагадаємо, головна «фішка» даного гаджета не в тому, що він об'єднує в собі можливості мобільного телефону та GPS-навігатора, а в його концепції LBS (location based services). Суть її в двох словах в тому, що будь-яку з функцій кишенькового комп'ютера, чим, по суті, є М10, він може прив'язати до географічного розташування свого господаря.

 

На сьогоднішній день українські власники М10 користуються шістьма сервісами: «Жовті сторінки» (довідкова служба), «Статус рейсів» (стан авіарейсів для найближчого аеропорту або будь-якого порту світу), «Конвертер» (валюти), «Прогноз погоди» (автоматично для місця розташування користувача), «Допустима швидкість» (контроль швидкості автомобіля й підказка встановленого на даній дорозі режиму), Ciao! (Допомога в позиціонуванні та організації зустрічей з абонентами телефонної книги).

 


На презентації що відбулася в четвер представники Garmin-Asus пообіцяли найближчим часом надати в розпорядження українських користувачів ще дев'ять сервісів. Так, картографія М10 скоро буде підказувати водію ряд руху, який він повинен вибрати перед поворотом на багатосмуговій дорозі (Lane Assist). У жовтні українським користувачам Garmin-Asus стане доступна функція «Пробки» - використовуючи одержувану через Інтернет інформацію, прилад буде прокладати маршрут в об'їзд заторів. До речі, вулиці всіх українських міст гаджет вже відображає в режимі 3D, а адресний пошук запрацює навіть для будинків з дробовою нумерацією. Між іншим, прилад навчиться прокладати маршрут навіть по внутрішньо-квартальних проїздах.

 


Крім того, в пристроях альянсу з'являться хай не настільки актуальні, але все ж корисні функції «Кіноафіша» (розклад сеансів, пошук квитків у кіно і театри), «Локальні події» (допомога в організації дозвілля в незнайомій місцевості), «Ціни на бензин », Panoramio (база фотографій визначних пам'яток).

 

З другого кварталу 2011 на екрані смартфона можна буде побачити актуальне фото проблемних з точки зору трафіка місць - перехресть, мостів, розв'язок.