• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / GPS навігація Garmin на CES 2011

GPS навігація Garmin на CES 2011
10.01.2011

GPS навігація Garmin на CES 2011

Компанія Garmin International Inc. представила на CES 2011 серію GPS навігаторів dezl, нову лінійку навігаторів Garmin, створену виключно для індустрії вантажних перевезень, та пристрій GPS-трекінгу GTU 10.

GPS навігатори dezl можуть похвалитися великим п'ятидюймовим дисплеєм, вбудованим динаміком і пропонує чимало додаткових функцій, включаючи спеціальні POI для вантажного транспорту, запис кількості годин руху, витрати палива та пройдену відстань, індикацію обмежень швидкості для вантажівок, а також «розумну» навігацію, планування і розрахунок маршрутів з використанням технології Garmin Route.

 


На сьогоднішній день серія dezl представлена GPS навігаторами dēzl 560LT і dēzl 560LMT.

Також компанія Garmin оголосила про вихід на ринок пристроїв персонального GPS-трекінгу. Перший продукт компанії в даному напрямку - пристрій GPS-трекінгу GTU 10 разом з веб-сервісом для відстеження Garmin Tracker, представлений на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2011.

 

«Вже 20 років Garmin надає своїм споживачам високий рівень сервісу і зараз наш продукт, GTU 10, дає ще більше можливостей допомогти людям в їх повсякденному житті», говорить Ден Бартел, віце-президент Garmin. «За допомогою нашого продукту Ваші діти, тварини та речі будуть завжди під наглядом»

 

GPS-трекер GTU 10 відрізняється маленькими розмірами - 75х30х20мм і вагою всього в 50 грам. Пристрій оснащений карабіном для надійної фіксації до рюкзака або нашийника тварини. GTU 10 починає роботу відразу після реєстрації на my.Garmin.com. Відстеження розташування трекера можна робити як через браузер настільного комп'ютера, так і за допомогою сумісного навігатора Garmin nüLink. Користувач GTU 10 може позначити в програмі до 10 областей на карті. При подоланні трекером меж цих областей програма автоматично надішле e-mail або sms-повідомлення про подію.

Пристрій оснащений  літій-іонним акумулятором, що дозволяє йому працювати без підзарядки 1 місяць. Дані про місцезнаходження трекера передаються через мережі AT & T.