• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Нова серія Garmin Montana

Нова серія Garmin Montana
23.05.2011

Нова серія Garmin Montana

Компанія Garmin представила нову лінійку своїх портативних навігаторів Montana.

Серія включає в себе три моделі - Montana 600, 650 і 650t. Вони здатні працювати як в портретному, так і в ландшафтному режимах..

На відміну від серії Oregon з 3-дюймовим екраном, пристрої Montana мають 4-дюймовий сенсорний екран. Крім цього, при використанні карт City Navigator, новинка надає функції голосового супроводу. Всі три представлені моделі оснащені трьохосьовим компасом, альтиметром, можливостями  безпаперового геокешінга. Пристрій поставляється з літієво-іонною батареєю, також є можливість використовувати елементи живлення AA. Час автономної роботи пристрою складає 16 годин при використанні доданого акумулятора і до 22 годин при використанні батарейок.

 

 

Маючи більший, ніж у Oregon екран і відсік для елементів живлення, пристрій стає більш масивним. При однаковій товщині, Montana має розміри 73x145 мм проти 58x114 мм у Oregon. Крім цього, новий навігатор додав у вазі: близько 300 грам проти 200 грам відповідно.

 

 

Роздільна здатність екрану пристрою не змінилася, але при цьому збільшився його розмір, таким чином, щільність пікселів у Garmin Montana становить лише близько 75% від такої у Oregon. У зв'язку з цим, екран новинки може бути трохи яскравіше, маючи, тим не менш, досить високий дозвіл. На додаток до цього, з'явилися деякі оновлення в меню, яке оптимізує доступ до деяких часто використовуваних функцій.

 


 

 
onde comprar baclofen