• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Garmin GPSMAP 62sc і 62stc

Garmin GPSMAP 62sc і 62stc
17.06.2011

Garmin GPSMAP 62sc і 62stc

Garmin представив нові навігатори GPSMAP62sc і 62stc.

 

Їх особливістю, на відміну від інших моделей, є наявність 5-мегапіксельної камери, яка дозволяє робити якісні фотознімки з гео-відміткою.

Моделі GPSMAP62sc і 62stc мають 2,6-дюймовий кольоровий не сенсорний дисплей, який легко читається навіть при яскравому сонячному світлі. Крім того, модельний ряд може похвалитися 16-годинним терміном роботи батареї, інтегрованим електронним компасом і барометричним висотоміром.

 

Garmin використовує літерні позначення для полегшення орієнтування користувачів в опціях модельного ряду. "S" інформація про датчики - наявність у пристрої 3-осьового компасу, з компенсацією нахилу і висотоміра, "C" - наявність фотокамери і "Т" - опція використання топографічних карт, які необхідно попередньо завантажити.. В останній опції використовуються карти TOPO, вони пропонують 3D цифрову модель рельєфу (DEM), що дозволяє бачити перепад висот на маршруті.

Обидва GPSMAP 62sc і 62stc мають бездротову ANT + мережу для обміну інформацією, яка дозволяє відправляти іншим аналогічним моделям навігаторів треки, маршрути, шляхові точки і тайники.