• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / GPS-годинник Forerunner 910XT

GPS-годинник Forerunner 910XT
10.10.2011

GPS-годинник Forerunner 910XT

Компанія Garmin представила новинку - GPS-годинник Forerunner 910XT.

Пристрій може робити заміри під час плавання, заміряти відстань, швидкість і пульс користувача під час занять бігом та катання на велосипеді. Годинники Forerunner 910XT мають обтічний профіль, що дозволяє без проблем знімати й одягати костюм для підводного плавання, а також оснащені барометричним висотоміром. При цьому розміри дисплея достатні для легкого зчитування інформації.

 

GPS-годинник Forerunner 910XT призначений для плавання як у відкритих водоймах, так і в басейнах, а використовувати їх можна на глибині до 50 метрів. Це перший мультиспортивний годинник Garmin, який здатний робити всі виміри під час плавання, включаючи довжину басейну і кількість гребків. Міцний корпус пристрою робить можливим його використання в різних видах водного спорту, в тому числі, у плаванні на байдарках, каякінгу і віндсерфінгу.

 

У GPS-годинниках Forerunner 910XT використовується вібросигнал для оповіщень користувача в обстановці, коли звукові тони можуть бути не чутні. Використовуючи кардіомонітор (поставляється окремо, а також присутня в деяких комплектаціях), користувач може вимірювати інтенсивність занять за допомогою функції Training Effect. Необхідно ввести ключову інформацію, і пристрій покаже, як заняття впливають на фізичну форму користувача.

Forerunner 910XT успадкував всі бездротові можливості своїх попередників. За допомогою технології ANT + пристрій можна пов'язати з кардіомонітором, крокоміром, вимірником потужності та іншим обладнанням для занять фітнесом, а також перенести дані на персональний комп'ютер. Також варто відзначити, що GPS-пристрій сумісний з новітнім вимірником потужності Garmin Vector.

 
metoprolol 50 kaufen