• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Анонс: Серія персональних навігаторів nuvi 3500

Анонс: Серія персональних навігаторів nuvi 3500
16.01.2012

Анонс: Серія персональних навігаторів nuvi 3500

Компанія Garmin, що спеціалізується в області супутникової GPS навігації, представила нову флагманську серію персональних навігаторів nuvi 3500

Компанія Garmin, що спеціалізується в області супутникової GPS навігації, представила нову флагманську серію персональних навігаторів nuvi 3500. Це перші навігатори компанії, які поєднують надтонкий форм-фактор і дисплей з діагоналлю 5 дюймів. Серія 3500 входить у лінійку Prestige навігаторів nuvi 2012 року і підтримує всі преміум-функції, включаючи Guidance 3.0, Digital 3D Traffic і сумісність з новітнім Android-додатком Android Smartphone Link.

 

Навігаційний двіжок Guidance 3.0 забезпечує простий і зрозумілий інтерфейс з швидким і точним пошуком і прорахунком маршрутів. Допомога при русі по багато смуговій дорозі з функцією перегляду розв'язок photoReal дає реалістичну картину дорожніх знаків і розв'язок на всьому маршруті з фотореалістичною деталізацією для вірного вибору шляху. Крім усього іншого, Guidance 3.0 підтримує функцію myTrends, яка автоматично запам'ятовує часто повторювані маршрути і передбачає місце призначення без необхідності активації маршруту.

 

Щоб водії не втрачали часу в пробках, GPS-навігатор nuvi 3590LMT пропонує безкоштовний сервіс Digital 3D Traffic, що використовує інформацію системи мовлення HD radio, з частими оновленнями і деталізованим покриттям, що включає провулки та інші другорядні дороги у великих містах. Сервіс Digital 3D Traffic (доступний тільки в США) дозволяє отримувати інформацію про трафік з оновленнями кожні 30 секунд, що приблизно в 10 разів швидше в порівнянні з іншими GPS-приймачами. Тим самим, у розпорядженні користувача знаходиться найбільш точна картина того, що відбувається на маршруті. Система Digital 3D Traffic перевіряє дорожні умови 2 мільярди разів на місяць, використовуючи багатоканальну систему сповіщень з надійних джерел, у тому числі від власників навігаторів Garmin nuvi, власників телефонів, з радіо, новинних станцій, а також використовуючи дані минулих днів і встановлені на основних магістралях дорожні сенсори. Функція trafficTrends дозволяє навігаторові nuvi передбачати наявність пробок на основі регулярних  дорожніх ситуацій.

 

GPS-навігатор nüvi 3590LMT також сумісний з Android-додатком Garmin Smartphone Link, що дозволяє передавати сервіси Live на навігатор. Smartphone Link створює надійний канал зв'язку між навігатором і Android-смартфоном для передачі інформації. Додаток дозволяє користувачам навігаторів nuvi користуватися такими Live-сервісами як дорожня інформація, знімки з дорожніх камер, погода та ціни на паливо, використовуючи тарифний план свого телефону.

 

На даний момент представниками серії 3500 є модель 3550LM з безкоштовними довічними оновленнями карт і Bluetooth-модель 3590LMT з безкоштовними довічними оновленнями карт і сервісом Digital 3D Traffic, голосовою навігацією і підтримкою програми Smartphone Link..

 

Уважно слідкуйте за новинами нашого ресурсу, адже як тільки новинка стане доступною для продажу в Україні ми одразу Вас проінформуємо!!!!