• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Новий пристрій для мисливців Garmin Alpha 100

Новий пристрій для мисливців Garmin Alpha 100
06.08.2012

Новий пристрій для мисливців Garmin Alpha 100

Компанія Garmin запропонувала новий GPS-пристрій - Alpha 100, що дозволяє тренувати собаку і знати, де зараз знаходиться улюблений вихованець. У Львові замовити Garmin Alpha 100 ви можете в нас!

Пристрій орієнтований на любителів полювання, але якщо хочете, то можете купити такий маячок і для свого чотириногого улюбленця. Вартість приладу поки що невідома, але, як тільки він буде доступний для замовлення – він одразу з’явиться і у нашому каталозі .

Alpha 100 відстежує місце знаходження собаки кожні 2,5 секунди, видаючи вам картинку на екран. Якщо ви затятий собаківник і у вас більше, ніж один вихованець, то пристрій дозволяє одночасно відстежувати близько 20 тварин, головне купити додатковий нашийник, пристрій управління докуповувати не треба. Його навіть можна причепити на кішку, ось тільки команди вона навряд чи зрозуміє, пристрій просто буде працювати маячком. Радіус дії Alpha 100 становить 14,5 км. Відслідковуються переміщення собаки за допомогою 3-дюймового екрану, який зроблений з антиблікового покриття, щоб на сонці екран не відсвічував. 

 

За допомогою Alpha 100 ви можете віддавати своєму собаці команди, наприклад, «до мене», «не можна або фу», якщо собака в межах видимості, а кричати за 50 метрів не хочеться. Також система може надіслати вам повідомлення, що собака загнала тварину, на яку ви полюєте, на дерево. У стандартному комплекті до пристрою йде пакет з 100 000 топографічних карт, але це не межа, система відмінно працює зі сторонніми картами, наприклад, BirdsEye Satellite Imagery.

Пристрій характеризується гнучким управлінням, тобто ви можете налаштувати кнопки, як вам буде зручно або придумати власні комбінації сполучень клавіш. Акумулятор забезпечує роботу пристрою протягом 20 годин.