• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Zumo 350/350LM - новий мотоциклетний навігатор від компанії Garmin, який вже можна придбати у Львові.

Zumo 350/350LM - новий мотоциклетний навігатор від компанії Garmin, який вже можна придбати у Львові.
11.03.2014

Zumo 350/350LM - новий мотоциклетний навігатор від компанії Garmin, який вже можна придбати у Львові.

Як і попередні моделі мотоциклетних навігаторів від компанії Garmin, Zumo 350 був спеціально розроблений для справжніх байкерів. У цій моделі враховані і доопрацьовані всі недоліки попередніх моделей і побажання мотоциклістів. Ця модель навігатора була спеціально розроблена для комфортної їзди на мотоциклі.

Zumo 350 надійно захищений від впливу пилу, бруду, води і ультрафіолетового випромінювання - такий захист забезпечує йому корпус, який сертифікований за стандартом IPX7. Пристрій отримав збільшений дисплей діагоналлю 4,3 дюйма, який має антиблікове покриття та інформація з нього прекрасно читається навіть при яскравому освітленні. Garmin Zumo 350 отримав новий движок і покращений графічний інтерфейс, який дає можливість керування навіть не знімаючи рукавички з руки.

Мотонавігатор Zumo 350 має завантажені докладні карти України. Для мотоциклістів, які полюбляють подорожувати на своєму байку по країнам Європи, ми можемо запропонувати Garmin Zumo 350LM, який має завантажені карти Західної Європи та України. У пристроях є безліч точок POI з адресами і інформацією про заправки, готелі, станції технічного обслуговування і багато чого іншого.

 

Цей мотонавігатор має ряд корисних функцій, які забезпечують комфортне керування транспортним засобом. Функції Lane Assist і Junction View дозволяють легко пройти важкі дорожні розв'язки і заздалегідь зайняти потрібну смугу руху для подальшого маневру і виводить додаткову картинку на дисплей навігатора з реалістичною картинкою дорожньої розв'язки. Функція TracBack допоможе Вам повернутися по тому ж самому маршруту, у разі якщо Ви заїхали в незнайоме місце. Додатково у пристрої є журнал, який дозволяє записувати дані про минулі й майбутні технічні обслуговування транспортного засобу.

       

Додатково мотонавігатор Zumo 350 оснащується модулем бездротового зв'язку Bluetooth і дає можливість приймати телефонні дзвінки і прослуховувати голосові навігаційні підказки. Для цього досить створити з'єднання на Zumo 350 з бездротовою гарнітурою або шоломом з вбудованою Bluetooth гарнітурою.


З більш детальною інформацією та технічними характеристиками, а також придбати пристрій можете пройшовши за посиланням нижче:


Мотонавігатор Garmin Zumo 350

Мотонавігатор Garmin Zumo 350LM