• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / В продажі з’явилась оновлена лінійка бюджетних автомобільних навігаторів Garmin - Nuvi 42 і Nuvi 52

В продажі з’явилась оновлена лінійка бюджетних автомобільних навігаторів Garmin - Nuvi 42 і Nuvi 52
11.03.2014

В продажі з’явилась оновлена лінійка бюджетних автомобільних навігаторів Garmin - Nuvi 42 і Nuvi 52

Компанія Garmin випустила прості і невигадливі навігатори за дуже демократичною вартості, які доступні для більшості споживачів. У цих навігаторах не має голосового управління або Bluetooth для зв'язку з телефоном, їхня задача провести Вас від однієї точки до іншої, за максимально зручним маршрутом. Цими моделями є автомобильні навігатори Nuvi 42 і Nuvi 52.

Навігатори Garmin Nuvi 42 і Nuvi 52 хоч і є бюджетним варіантом, але функціональність цих моделей залишається на вищому рівні. Ці пристрої відрізняються між собою тільки розміром дисплея (Nuvi 42 має діагональ 4,3 дюйма і Nuvi 52 - 5 дюймів відповідно). В іншому ці навігатори повністю ідентичні. Якість дисплея виконана на високому рівні, як і весь навігатор в цілому, і чудово читається навіть при яскравому освітленні або попаданні прямих сонячних променів на нього.

Крім традиційної функції голосових підказок від повороту до повороту, автомобільні навігатори Garmin мають ряд інноваційних технологій. Як і в більш дорогих моделях цього виробника, Nuvi 42 і Nuvi 52 мають дуже корисну функцію Lane Assist і Junction View. Ці функції дозволять будь-якому водієві з легкістю пройти будь-яку транспортну розв'язку, навіть саму важку. Lane Assist показує яскравими стрілками потрібну смугу руху для здійснення подальшого маневру, а функція Junction View покаже реалістичне зображення цієї ділянки дороги.

Автомобільні навігатори Nuvi 42 і Nuvi 52 мають встановленні докладні карти України з можливістю наступних оновлень. У пристроях є багато доступних точок POI, які Ви також зможете доповнити в будь-який момент.

Ці навігатори хоч і є бюджетними варіантами компанії Garmin, але вони мають всі потрібні функції, які необхідні для комфортного пересування в автомобілі і завжди легко знайдуть оптимальний шлях до потрібної точки Вашого слідування.

 

З більш детальною інформацією та технічними характеристиками, а також придбати пристрій можете пройшовши за посиланням нижче:

Автомобільний навігатор Garmin Nuvi 42

Автомобільний навігатор Garmin Nuvi 52