• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Garmin представила друге покоління спортивних GPS-годинників Fenix 2

Garmin представила друге покоління спортивних GPS-годинників Fenix 2
14.04.2014

Garmin представила друге покоління спортивних GPS-годинників Fenix 2

Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила друге покоління багатофункціональних GPS-годинників для активного відпочинку Garmin Fenix 2.

Новинка являє собою вдосконалену версію оригінальної моделі Garmin Fenix і має ряд дуже корисних додаткових функцій. У новій моделі з'явилися сучасні тренувальні функції, оновлений, більш зручний інтерфейс, а також розширені можливості підключення до смартфонів iPhone 4s і вище. Як і його попередник, навігатор укомплектований повним набором датчиків для GPS-навігації - високочутливим приймачем супутникової навігації GPS, барометром, альтиметром, трьохосьовим електронним компасом, модулем ANT+ і має великий набір функцій для планування подорожей, складання маршрутів, запису шляхових точок і GPS-треків. Окремо варто відзначити модуль бездротового зв'язку Bluetooth, за допомогою якого пристрій можна синхронізувати з комп'ютером або смартфоном. Це дозволяє користувачеві завжди залишатися на зв'язку, отримуючи на GPS-навігатор повідомлення про дзвінки, електронні листи або SMS.

Вельми цікавою любителям активного відпочинку буде функція зворотного зв'язку в реальному часі, завдяки якій користувач може бачити характеристики ефективності тренування, включаючи пройдену відстань, темп, витрачені калорії та інше. В конфігураціях годин передбачено шість спортивних режимів: піша прогулянка, біг, їзда на велосипеді, скелелазіння, плавання і катання на лижах. Більш того, спортивний навігатор Garmin Fenix 2 оснащений датчиками, що дозволяють автоматично розпізнавати, яким саме видом спорту користувач займається в певний час. Таким чином, годинник грає роль свого роду електронного тренера під час фізичної активності. Додатково, Garmin Fenix 2 вміє розраховувати показник споживання кисню (VO2 max), що характеризує здатність організму поглинати і засвоювати кисень, і час, який необхідно для відновлення сил після вправ.

Портативний навігатор Garmin Fenix 2 виконаний в міцному вологонепроникному корпусі, що дозволяє використовувати його під час плавання, оснащений 1,2-дюймовим монохромним дисплеєм з роздільною здатністю 70х70 точок і має 20 МБ вбудованої пам'яті. Роботу всіх функцій забезпечує ємна літій-іонна акумуляторна батарея на 500 мАг, одного заряду якої вистачає на 50 годин в режимі GPS і п'ять тижнів роботи в звичайному режимі.