• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Аварійна служба використовуватиме Garmin

Аварійна служба використовуватиме Garmin
03.02.2009

Аварійна служба використовуватиме Garmin

Одна з найбільш популярних автомобільних аварійних служб Великобританії, що користуються довірою, вирішила скористатися послугами компанії Garmin

Одна з найбільш популярних автомобільних аварійних служб Великобританії, що користуються довірою, компанія AA вирішила скористатися послугами компанії Garmin, щоб допомогти своїм співробітникам діяти швидше і ефективніше.

Після тестування, яке показало, що використання GPS-навігатора дозволяє істотно скоротити час приїзду співробітника на місце аварії, всі транспортні засоби оснастили GPS-навігаторами zumo 550.

Потрібно відзначити, що компанія пред'являє достатньо серйозні вимоги до використовуваного устаткування, але, за словами Гарі Айткинса (Gary Aitkins), одного з менеджерів компанії, модель zumo 550 повністю їм відповідає. "Цей навігатора не просто має обгумований водонепроникний корпус, він розроблений байкерами і для байкерів", відзначив Гарі.

Підтримка Bluetooth, збільшені клавіші, розраховані на руку в рукавичці, дані про камери безпеки і досконала навігація допомагають співробітникам AA на переобтяжених вулицях Лондона.

На даний момент парк машин AA в Лондоні налічує близько 50 мотоциклів і скутерів, таких як Suzuki Bergman 650s, Vectrix Electric Scooters, Honda Silver Wings і Honda Deauvilles. 
 
onde comprar arcoxia mais barato proscar online kaufen