• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / У продажі з'явились нові Dakota 10 і Dakota 20.

У продажі з'явились нові Dakota 10 і Dakota 20.
20.08.2009

У продажі з'явились нові Dakota 10 і Dakota 20.

Компанія Garmin, міжнародний лідер, в GPS-навігаціїи оголосила про появу у продажу нових портативних навігаторів Dakota 10 і Dakota 20.

Компанія Garmin, міжнародний лідер, в GPS-навігаціїи оголосила про появу у продажу нових портативних навігаторів Dakota 10 і Dakota 20. Ці кишенькові водонепроникні пристрої оснащені високочутливим GPS-приймачем, кольоровим сенсорним екраном і базовою картою світу.Це зручний і функціональний прилад для подорожей з сім'єю і друзьями, повідомляє Ден Бартель, віце-президент по міжнародних продажах компанії Garmin.

 

Тоді як діти весело проводять час з невеликого розміру і простим інтерфейсом “Дакоти”, батьки можуть відчувати себе комфортно, адже вони ніколи не заблукають, завдяки універсальній системі високої чутливості і тривалому терміну служби акумулятора. Легкі і захищені, навігатори серії Dakota швидко встановлюють з'єднання з супутниками і не втрачають сигнал навіть в густому лісі і біля високих будівель.

Завдяки GPS-приемнику високої чутливості з функцією HotFixTM, Dakota автоматично розраховує і зберігає інформацію про супутники, і може використовувати її для швидкого розрахунку Вашого місця розташування. Кожен, від туриста-пішохода до велосипедиста і геокешера може використовувати переваги 850 Мб вбудованої пам'яті, що дозволяє зберігати до 1,000 маршрутних крапок, 50 маршрутів, 2,000 точок геокешинга і активного трека до 10,000 крапок плюс 200 збережених треків.

Засновані на інноваційному інтерфейсі серії Oregon, Dakota оснащена 2.6-дюймовим сенсорним екраном, який легко читається в будь-яких погодних умовах. З вагою всього в 190г., навігатор володіє ресурсом роботи до 20 годин на двох пальчиковых батареях.

 

Dakota 20 також може похвалитися барометричним альтиметром і роз'ємом microSD для додаткової картографії і зберігання даних, а також безпровідним з'єднанням з аналогічними пристроями для обміну маршрутними крапками, маршрутами, треками і так далі. Трьохосьовий електронний компас з компенсацією нахилу, відображуватиме ваш напрям навіть якщо ви стоїте на місці без необхідності утримувати прилад в горизонтальному положенні.Dakota- це надійний помічник в занятті геокэшингом. Ви можете завантажити до 2000 точок геокешинга, така інформація як місце розташування, ландшафт; більше жодних паперових карт!

Dakota 10 і Dakota 20 є останнім проривом компанії Garmin, яка витратила 20 років на розробку нових технологій у сфері GPS-навигації.

 
comprar amoxil bd