• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / GARMIN займеться розробкою платформи Google Android

GARMIN займеться розробкою платформи Google Android
25.03.2009

GARMIN займеться розробкою платформи Google Android

Консорціум Open Handset Alliance, що займається розробкою і просуванням мобільної платформи Google Android, повідомив про приєднання 14 нових компаній

Консорціум Open Handset Alliance, що займається розробкою і просуванням мобільної платформи Google Android, повідомив про приєднання 14 нових компаній, які займуться створенням пристроїв, розробкою програмного забезпечення, сервісів і підтримкою. Серед них ARM, Asustek, Ericsson, Garmin, Huawei, Softbank, Sony Ericsson, Toshiba і Vodafone.

У компанії Asustek заявили, що планують випустити перший «гуглофон» вже незабаром». Компанія Ericsson заявила про початок підтримку Google Android в телекомунікаційному устаткуванні в середині 2009 р. В цілому серед нових учасників проекту панує оптимізм. «Ми раді приєднанню до альянсу, оскільки рахуємо дану платформу перспективної, - розповідає Чи віце-президент Huawei Communications Цзілін (Li Jilin). - Свої перші пристрої на Google Android ми плануємо випустити вже в 2009 р. і збираємося продавати їх на світовому ринку». Представники Sony Ericsson підтвердили свій намір розробити телефон на Google Android, проте є обережними - компанія тільки що перейшла на Windows Mobile - і не називають вірогідний термін появи пристрою на ринку.

Також членами альянсу стали постачальники апаратного і програмного забезпечення AKM Semiconductor і Atheros Communications, Omron Software і Teleca AB. Компанія Borqs, що також увійшла до альянсу, займається створенням мобільних пристроїв для OEM-партнеров в Китаї і інших країнах, в I половинах 2009 р. збирається представити цілий ряд пристроїв на Google Android. Borqs працює з деякими членами альянсу ще з 2007 р. і має з ними міцні ділові зв'язки.