• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / Garmin Forerunner 310XT

Garmin Forerunner 310XT
14.09.2009

Garmin Forerunner 310XT

Нарешті з'явився пристрій для занять спортом з GPS-приемником, що не боїться води. Міцна модель Forerunner 310XT стане незамінним помічником для любителів тріатлону.

 Нарешті з'явився пристрій для занять спортом з GPS-приемником, що не боїться води. Міцна модель Forerunner 310XT стане незамінним помічником для любителів тріатлону. Цей водонепроникний прилад з GPS-приемником реєструє дані під час занять плаванням, велоспортом і бігом, а потім передає інформацію в комп'ютер по безпровідному каналу зв'язку. Це багатофункціональний пристрій працює до 20 годин без заміни елементів живлення. Прилад вимірює пройденную дистанцію, темп і частоту пульсу (опція). На зняття пристрою з руки і установку на велосипед буде потрібно всього декілька секунд.

Реєструйте Ваші показники під час занять плаванням


Модель Forerunner 310XT гарантує водонепроникність на глибині до 50 метрів, тому Ви можете використовувати цей прилад під час занять плаванням в басейні або озері. Обтічний дизайн і гнучкий ремінець забезпечують зручність носіння пристрою в будь-яких умовах.

Зручний перехід між видами спорту

Якщо Ви готові вийти з води і сісти на велосипед, перестановка приладу Forerunner 310XT не займе у Вас багато часу. Пристрій кріпиться на велосипеді за допомогою додаткового тримача, що забезпечує швидке зняття і установку. Модель Forerunner 310XT записує результати, отримані при заняттях різними видами спорту, у формат одного тренування, відмічаючи час переходу між різними дисциплінами. Таким чином, Ви зможете проаналізувати свої результати із старту до фінішу.


Збір даних тренування

Прилад Forerunner 310XT точно відстежує Ваше місце розташування з використанням супутникових даних GPS і реєструє пройденную дистанцію, темп, частоту пульсу (опція), потужність (при використанні вимірників потужності ANT+™, вироблених третьою стороною) і так далі Високочутливий GPS-приемник з функцією HotFix™ забезпечує швидкий пошук супутників і надійний прийом сигналів навіть біля високих будівель або під щільними кронами дерев. Завдяки інноваційній безпровідній технології ANT+™ пристрій Forerunner 310XT використовує безпровідне підключення до додаткового датчика пульсу, крокоміра і датчика частоти обертання педалей.

При підключенні додаткового безпровідного датчика пульсу прилад Forerunner 310XT безперервно відстежує кількість скорочень сердечного м'яза в хвилину і використовує ці дані для розрахунку кількості витрачених калорій. Тренування в заданій зоні частоти пульсу дозволяє поліпшити спортивну форму і спостерігати за рівнем навантаження.

Тренування, синхронізація, зберігання і обмін

Після закінчення тренування інноваційна безпровідна технологія ANT+™ автоматично передасть дані в комп'ютер (при цьому прилад Forerunner повинен знаходитися від комп'ютера не далі певної відстані). Не потрібні ні кабелі, ні коннектори. Дані вже в комп'ютері, і Ви можете їх аналізувати, розбивати на категорії, а також передавати іншим користувачам нашого співтовариства он-лайн Garmin Connect або додаткового програмного забезпечення Garmin Training Center™. Також Ви можете створювати маршрути за допомогою комп'ютера, а потім передавати їх в прилад Forerunner.