• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

// Новини / У продажі з'явився новий zumo 660

У продажі з'явився новий zumo 660
03.06.2009

У продажі з'явився новий zumo 660

Модель zumo 660 з яскравим кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 4.3” показує всю необхідну для подорожі інформацію в зручному форматі.

Модель zumo 660 з яскравим кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 4.3” показує всю необхідну для подорожі інформацію в зручному форматі. Крім того, Ви можете вводити дані в пристрій zumo 660, не знімаючи рукавичок. Дисплей забезпечує відмінну якість зображення за будь-яких умов освітлення - і в яскравий сонячний день, і темною ніччю. Модель zumo 660 створена для доріг - міцний водонепроникний корпус приладу захищає від бризок палива і ультрафіолетових променів. 

У пам'ять пристрою завантажені детальні карти City Navigator® NT з мільйонами об'єктів POI, включаючи мотелі, ресторани, заправні станції, банкомати і багато що інше. Крім того, прилад zumo 660 пропонує 3-мірне зображення будівель і функцію вибору смуг руху, аби Ви могли вчасно перебудуватися в потрібний ряд. Пристрій zumo 660 поставляється з цифровим датчиком палива, аби у Вас завжди була інформація про те, скільки Ви можете проїхати до тих пір, поки бак не спустіє. 

Прилад zumo 660 включає безпровідну технологію Bluetooth®, аби Ви могли залишатися на зв'язку під час поїздок. Завдяки цій функції Ви можете безпечно розмовляти по телефону, не знімаючи рукавички і шлем. Просто підключите Ваш zumo 660 до навушників або шлему з функцією Bluetooth, і потім налагодьте з'єднання з Вашим мобільним телефоном для передачі і прийому викликів під час руху. Також Ви можете набирати телефонні номери об'єктів POI за допомогою Bluetooth-интерфейса навігатора zumo - корисна функція для тих випадків, коли в останню мить змінилися плани, або потрібно знайти місце для перекушування і заправки. Крім того, модель zumo 660 передає голосові навігаційні підказки у Ваші навушники для безпровідної і безпечної навігації. 

Завдяки вбудованому МР3-плєєру і сучасній технології Bluetooth A2DP Ви зможете насолоджуватися високоякісним стереофонічним звучанням при використанні сумісних навушників. У стандартне постачання входить мотоциклетний тримач з роз'ємом, так що Ви зможете з'єднати навігатора з наушниками/ шлемом і мікрофоном. Крім того, пристрій включає додаток для перегляду зображень і плеєр аудіокниг. 

Завдяки потужним інструментам zumo 660 Ви можете створювати свої маршрути на комп'ютері і потім передавати їх безпосередньо в прилад zumo. А після повернення додому Ви можете переглядати Ваші поїздки за допомогою Google™ Earth. Карта пам'яті microSD™ дозволяє обмінюватися маршрутами і забезпечує додатковий об'єм пам'яті для зберігання даних. Ви можете також відвідати zumo Connect - наше он-лайн співтовариство для обміну маршрутами. Це відмінний ресурс для пошуку нових маршрутів і планерування поїздок. 

Ви можете використовувати прилад zumo 660 не лише на мотоциклі - він згодитися Вам і в автомобілі. Окрім мотоциклетного тримача в комплект постачання входить чохол, автомобільна підставка і кабель живлення. Таким чином, Ви отримуєте двох повноцінних навігаторів (мотоциклетний і автомобільний) за ціною одного.

 
zantac vente libre