• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2589

Garmin nuvi 2589 це навігатор з великим 5-дюймовим екраном. Сенсорний екран дозволяє змінювати орієнтацію екрану, роблячи зручною навігацію не тільки на машині, але й пішки, а підтримка функції multi-touch істотно спрощує роботу з картою.

Garmin Nüvi 2589 – чергова новинка від Garmin, виготовлена за принципом "все в одному". Nüvi 2589 також може похвалитися якісним дисплеєм, функцією управління жестами і голосом, вбудованим сервісом Foursquare і іншими фірмовими функціями від Garmin: Active Lane Guidance, Garmin Real DirectionsTM, photoReal і Bird's Eye Junction View. В цілому, у цьому навігаторі є все, для щоб він міг стати Вашим ідеальним штурманом.
 
Модель Nüvi 2589 має якісний екран з діагоналлю 12,7 см, роздільною здатністю 480 на 272 пікселів і яскравою білою підсвіткою. Ще одна приємна особливість Garmin Nüvi 2589 – цей навігатор зручно використовувати у вертикальній і горизонтальній орієнтації. Досить швидкого погляду на екран – і ви побачите карту, швидкість руху, максимально допустиму швидкість на цій ділянці шляху і приблизний час прибуття. Погодьтеся, зручно, коли вся інформація завжди знаходиться у вас під рукою!
 

Голосове управління

Garmin рекомендує вам використовувати всі переваги Nüvi 2589 і обов'язково включати голосове управління. Навігатор озвучить попередження про зміну обстановки, відомості про можливі затримки на дорозі і тривалості простою, дасть поради щодо вибору найкоротшого маршруту до місця призначення. Девіз Garmin: руки повинні бути завжди на кермі, а свіжа інформація про затори – завжди під рукою!
 
 
Допомога, яку видно і чути

Garmin Nüvi 2589 запам'ятовує ваші звичні маршрути і швидко прокладає нові з урахуванням дорожньої ситуації в місті. Nüvi 2589 зробить все можливе, щоб ви прибули до місця призначення вчасно. Для цієї моделі немає надто складних завдань. Введіть в рядок пошуку на екрані будь-яке необхідне вам місце призначення: адресу, назву або сферу діяльності компанії. Nüvi 2589 миттєво надасть результати пошуку та навігаційні підказки до потрібного вам місця.

Garmin Nüvi 2589 випускається з вбудованим додатком Foursquare. Він допомагає водіям знайти популярні ресторани, магазини та інші організації. Nüvi 2589 також оснащений сервісом Direct Access. За допомогою цієї функції ви легко визначите своє місцезнаходження в таких непростих для навігації місцях, як торгові центри або аеропорти. Навігатор вкаже найкоротший шлях до потрібного вам входу в будівлю і запропонує докладні підказки.

І, звичайно, вам будуть раді допомогти традиційні сервіси Garmin: Active Lane Guidance, Garmin Real DirectionsTM, photoReal і Bird's Eye Junction View. Функція Active Lane Guidance – вибір смуги руху з голосовими підказками. На екрані з'являється анімована модель дороги і яскраві стрілки, що вказують на оптимальну смугу для руху. Якщо ви не хочете відволікатися на екран навігатора, підказки будуть озвучені. За допомогою функції Bird's Eye ви побачите перехрестя зверху, а за допомогою PhotoReal –реалістичне зображення дороги зі знаками і покажчиками, перехрестями і прилеглою місцевістю.
 

Up Ahead

Завдяки функції Up Ahead ви побачите назви магазинів, ресторанів, автозаправок та інших популярних місць призначення у міру наближення до них. Крім того, ви зможете без особливих зусиль навчити Garmin Nüvi 2589 розпізнавати ваші улюблені місця в місті, і навігатор завжди буде відображати їх на карті. Попередження про наближення до вашого улюбленого магазину або кафе будуть з'являтися поряд з картою кожен раз, коли ви опинитеся поруч.
 
І нехай телефон відпочине!

Модель Garmin Nüvi 2589 легко синхронізується зі смартфонами. Ваш телефон зможе тимчасово відійти від справ, поки ви спілкуєтеся з рідними та колегами по навігатору, використовуючи вбудовані динаміки і мікрофон. Спілкуйтеся, не відволікаючись від керування автомобілем!


Ще більше користі!
 
Розкрийте всі можливості навігатора, встановивши на ваш iPhone або Android-смартфон додаток Smartphone Link. Після синхронізації телефону з навігатором Garmin Nüvi 2589 буде надсилати вам інформацію про місце паркування, пункти призначення і найближчі визначні пам'ятки. Увага: при використанні сервісу SmartphoneLink ви витрачаєте Інтернет-трафік вашого телефону.

За допомогою мобільного телефону ви також отримуєте доступ до програми Garmin Live Services. Вона надає актуальну інформацію про погоду і дорожньої ситуації. Ви можете користуватися Garmin Live Services безкоштовно або оформити підписку для доступу до розширеного функціоналу.

І на закінчення скажемо ще кілька слів про те, як ви можете налаштувати Garmin Nüvi 2589 під себе. Використовуйте сервіс Garmin Express не тільки для оновлення карт і програмного забезпечення, але і для поповнення бібліотеки голосів і зображень. Це просто, приємно і абсолютно безкоштовно!
 
Garmin Nüvi 2589 стане вашим надійним помічником на будь-якій дорозі.

Робота деяких функцій, описаних в цьому огляді, залежить від вашого місцевого провайдера. Сервіс SmartphoneLink доступний в обмеженому обсязі.
  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   В комплект входить:

   • Навігатор Garmin Nuvi 2589
   • Кабель живлення від автомобільного прикурювача
   • Автомобільне кріплення на присоску
   • USB-кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Технічні характеристики  
   Розміри, ДхВхШ:
   13.8 x 8.4 x 1.8 см
   Розмір дисплея, ДхВ: 11.1 x 6.3 см; 5", діагональ (12.7 см)
   Роздільна здатність дисплея: 480 x 272 пікселів
   Тип дисплея: multi-touch, подвійна орієнтація екрану з ручним вибором, кольоровий WQVGA TFT дисплей з білою підсвіткою
   Вага: 184 грам
   Батарея: Внутрішня літій-іонна
   Час роботи: До 2 годин
   Водонепроникність: немає
   Високочутливий приймач: так
   Можливість оновлення прошивки: так
      
   Пам'ять і карти:
   Базові карти:
   Так
   Попередньо завантажені карти: Карта України НавЛюкс
   Можливість додавання нових карт: Так
   Вбудована пам'ять: 2 Гб
   Тип карти пам'яті microSD (не входить в комплект)
   Шляхові точки/Обране/Місця: 1000
   Маршрути: 100
      
   Функціональні особливості:
   Голосові підказки:
   Так (внутрішній динамік)
   Голосове озвучування вулиць: Так (у Європі)
   Розпізнавання мови: Немає
   Функція «Lane assist» (інформація про рядності на дорозі): Так
   Функція Junction view (реалістичний вид перехресть) Так
   Функція trafficTrends™ (розрахунок маршруту на базі прогнозу ситуації на дорогах): Так
   Функція myTrends™ (прогноз маршруту на основі аналізу минулих поїздок): Так
   Перегляд карт в 3D форматі: Так
   Відображення будівель в 3D форматі: Немає
   Оптимізація і розрахунок маршруту: Так
   Автоматична зміна маршруту (розрахунок нового і перерахунок маршрутів): Так
   Вибір маршруту (розрахунок швидшого часу, короткої відстані, дороги): Так
   Попередній перегляд маршруту (вибір шосе, місце заторів і т. д.): Так
   Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання власних об'єктів в базу даних POI) Так
   Сумісність з FM Traffic Так (ТМС-приймач докуповується окремо)
   Безстрокове оновлення трафіку Немає
   Індикатор обмеження швидкості Так
   Функція «Де я?» (пошук найближчої лікарні, заправки, адреси, перетину доріг): Так
   Визначник місцеположення автомобіля (відзначає місце при знятті з лобового скла): Так
   Функція ecoRoute куплений окремо
   Фотонавігація: Немає
   MP3 плеєр: Немає
   Аудіокниги: Немає
   Перегляд картинок: Так
   Піктограми автомобілів (користувач вибирає значок, за допомогою якого буде показано його місце розташування на карті) Так
   Світовий час, конвертор валют, калькулятор: Так
   Сенсорний екран: Так
   Дистанційне управління: Немає
   Вихід для аудіо-навушників: Немає
   Garmin Lock™ (протиугінна функція): Немає
   Використання на мотоциклі: Немає
   Зручність використання для геокешинга Немає
   Додаткові особливості: Це запам'ятовуючий USB пристрій сумісний з Windows® XP і більш ранніми версіями і Mac® OS X 10.4 і більш пізніми версіями.
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:210 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше