• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2689lmt

Garmin Nüvi 2689LMT – сучасна модель навігатора в стильному корпусі з дисплеєм діагоналлю 6,1 дюйма (15,4 см) і розширеним функціоналом. Навігатор поставляється в комплекті з надійним держателем і картами Європи. Модель зберігає в пам'яті адреси мільйонів підприємств і популярних місць у різних містах Європи.

Garmin Nüvi 2689LMT – сучасна модель навігатора в стильному корпусі з дисплеєм діагоналлю 6,1 дюйма (15,4 см) і розширеним функціоналом. Навігатор поставляється в комплекті з надійним держателем і картами Європи. Модель зберігає в пам'яті адреси мільйонів підприємств і популярних місць у різних містах Європи.

Погодьтеся, хороший екран – це важлива перевага для будь-якого навігатора. Модель Garmin Nüvi 2689LMT може похвалитися чудовим екраном з діагоналлю 15,4 см, роздільною здатністю 800 на 480 пікселів і яскравою білою підсвіткою. Ще одна приємна особливість Nüvi 2689LMT – цей навігатор зручно використовувати у вертикальній і горизонтальній орієнтації. Досить швидкого погляду на екран – і ви побачите карту, швидкість руху, максимально допустиму швидкість на цій ділянці шляху і приблизний час прибуття. Погодьтеся, зручно, коли вся інформація в будь-який момент знаходиться у вас під рукою!

Голосове управління

Garmin рекомендує вам використовувати всі переваги Nüvi 2689LMT і обов'язково включати голосове управління. Навігатор озвучить попередження про зміну обстановки, відомості про можливі затримки на дорозі і тривалості простою, дасть поради щодо вибору найкоротшого маршруту до місця призначення. Девіз Garmin: руки повинні бути завжди на кермі, а свіжа інформація про затори – завжди під рукою!
 
 
Допомога в заторах.
 
Навігатор Garmin Nüvi 2689LMT має функцію Garmin Traffic з безкоштовним оновленням протягом всього терміну експлуатації навігатора. Garmin Traffic допоможе вам уникнути заторів, використовуючи популярний у всьому світі сервіс контролю за пробками. Цей сервіс оновлює інформацію про стан доріг більше 2 мільярдів разів у місяць! Використовуючи Garmin Traffic, ви завжди будете в курсі пробок, аварій або ремонту, що затруднює рух по дорогах міста.
 
 
Допомога, яку видно і чути

Garmin Nüvi 2689LMT запам'ятовує ваші звичні маршрути і швидко прокладає нові з урахуванням дорожньої ситуації в місті. Nüvi 2689LMT зробить все можливе, щоб ви прибули до місця призначення вчасно. Для цієї моделі немає надто складних завдань. Введіть в рядок пошуку на екрані будь-яке необхідне вам місце призначення: адресу, назву або сферу діяльності компанії. Nüvi 2689LMT миттєво надасть результати пошуку та навігаційні підказки до потрібного вам місця.

Garmin Nüvi 2689LMT випускається з вбудованим додатком Foursquare. Він допомагає водіям знайти популярні ресторани, магазини та інші організації. Nüvi 2689LMT також оснащений сервісом Direct Access. За допомогою цієї функції ви легко визначите своє місцезнаходження в таких непростих для навігації місцях, як торгові центри або аеропорти. Навігатор вкаже найкоротший шлях до потрібного вам входу в будівлю і запропонує докладні підказки.

І, звичайно, вам будуть раді допомогти традиційні сервіси Garmin: Active Lane Guidance, Garmin Real DirectionsTM, photoReal і Bird's Eye Junction View. Функція Active Lane Guidance – вибір смуги руху з голосовими підказками. На екрані з'являється анімована модель дороги і яскраві стрілки, що вказують на оптимальну смугу для руху. Якщо ви не хочете відволікатися на екран навігатора, підказки будуть озвучені. За допомогою функції Bird's Eye ви побачите перехрестя зверху, а за допомогою PhotoReal –реалістичне зображення дороги зі знаками і покажчиками, перехрестями і прилеглою місцевістю.
 

Up Ahead

Завдяки функції Up Ahead ви побачите назви магазинів, ресторанів, автозаправок та інших популярних місць призначення у міру наближення до них. Крім того, ви зможете без особливих зусиль навчити Garmin Nüvi 2689LMT розпізнавати ваші улюблені місця в місті, і навігатор завжди буде відображати їх на карті. Попередження про наближення до вашого улюбленого магазину або кафе будуть з'являтися поряд з картою кожен раз, коли ви опинитеся поруч.
 
І нехай телефон відпочине!

Модель Garmin Nüvi 2689 легко синхронізується зі смартфонами. Ваш телефон зможе тимчасово відійти від справ, поки ви спілкуєтеся з рідними та колегами по навігатору, використовуючи вбудовані динаміки і мікрофон. Спілкуйтеся, не відволікаючись від керування автомобілем!


Ще більше користі!
 
Розкрийте всі можливості навігатора, встановивши на ваш iPhone або Android-смартфон додаток Smartphone Link. Після синхронізації телефону з навігатором Garmin Nüvi 2689LMT буде надсилати вам інформацію про місце паркування, пункти призначення і найближчі визначні пам'ятки. Увага: при використанні сервісу SmartphoneLink ви витрачаєте Інтернет-трафік вашого телефону.

За допомогою мобільного телефону ви також отримуєте доступ до програми Garmin Live Services. Вона надає актуальну інформацію про погоду і дорожньої ситуації. Ви можете користуватися Garmin Live Services безкоштовно або оформити підписку для доступу до розширеного функціоналу.

І на закінчення скажемо ще кілька слів про те, як ви можете налаштувати Garmin Nüvi 2689LMT під себе. Використовуйте сервіс Garmin Express не тільки для оновлення карт і програмного забезпечення, але і для поповнення бібліотеки голосів і зображень. Це просто, приємно і абсолютно безкоштовно!
 
Garmin Nüvi 2689LMT стане вашим надійним помічником на будь-якій дорозі.

Робота деяких функцій, описаних в цьому огляді, залежить від вашого місцевого провайдера. Сервіс SmartphoneLink доступний в обмеженому обсязі.
  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   В комплект входить:

   • Навігатор Garmin Nuvi 2689LMT
   • Кабель живлення від автомобільного прикурювача
   • Автомобільне кріплення на присоску
   • USB-кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Розміри
   16.8 x 9.4 x 1.9 см
   Розміри дисплея 6.1" (15.4 см) по діагоналі, 13.6 x 7.2 см
   Діагональ дисплея 06.січ
   Роздільна здатність дисплея 800 x 480 пікселів
   Тип дисплея мультитач, ємнісний, подвійна орієнтація , WVGA кольоровий TFT з білою підсвіткою
   Вага 268 р
   Тип батареї акумуляторна літій-іонна
   Термін роботи батареї до 1 години
   Високочутливий приймач GPS Так
   Базова карта Так
   Можливість установки карт Так
   Вбудована пам'ять Так
   Тип карт пам'яті microSD™ карти (купується окремо)
   Кількість шляхових точок 1000
   Голосові підказки Так (внутрішній динамік)
   Адресація по корпусам Так
   Озвучування назви вулиць Так
   Розпізнавання мови (голосове управління) Так
   Розв'язки в 3D (junction view) Так
   Функція Lane assist (підказує смугу руху) Так
   Вибір критерію розрахунку маршруту Так
   Планувальник маршруту Так
   Самостійна установка точок POI Так
   Bluetooth Так
   Сумісність з FM traffic Так
   Функція «Де я?» (пошук найближчих POI) Так
   Піктограми автомобілів Так
   Завантаження в прилад додаткових голосів Так
   Показує обмеження швидкості для головних доріг Так
   Датчик для отримання додаткової інформації Так
   Диспетчерський інтерфейс (FMI) Так
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:305 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше