• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2789lmt

Garmin nuvi 2789LMT автомобільний навігатор оснащений великим сенсорним 7-дюймовим екраном з підтримкою функції multi-touch. Досить покласти два пальці на сенсорний екран і розводячи/зводячи їх на дисплеї щоб виставити потрібний масштаб.

Garmin Nüvi 2789LMT – ще одна чудова модель 2015 року. Цей навігатор – зразок того, що покупці можуть отримати всі корисні функції від Garmin в одній моделі.

Погодьтеся, хороший екран – це важлива перевага для будь-якого навігатора. Модель nüvi 2789LMT може похвалитися чудовим екраном з діагоналлю 17,7 см, роздільною здатністю 800 на 480 пікселів і яскравою білою підсвіткою. Ще одна приємна особливість nüvi 2789LMT – цей навігатор зручно використовувати у вертикальній і горизонтальній орієнтації. Досить швидкого погляду на екран – і ви побачите карту, швидкість руху, максимально допустиму швидкість на цій ділянці шляху і приблизний час прибуття. Погодьтеся, зручно, коли вся інформація в будь-який момент знаходиться у вас під рукою!

Голосове управління

Garmin рекомендує вам використовувати всі переваги Nüvi 2789LMT і обов'язково включати голосове управління. Навігатор озвучить попередження про зміну обстановки, відомості про можливі затримки на дорозі і тривалості простою, дасть поради щодо вибору найкоротшого маршруту до місця призначення. Девіз Garmin: руки повинні бути завжди на кермі, а свіжа інформація про затори – завжди під рукою!
 
 
Допомога, яку видно і чути

Garmin Nüvi 2789LMT запам'ятовує ваші звичні маршрути і швидко прокладає нові з урахуванням дорожньої ситуації в місті. Nüvi 2789LMT зробить все можливе, щоб ви прибули до місця призначення вчасно. Для цієї моделі немає надто складних завдань. Введіть в рядок пошуку на екрані будь-яке необхідне вам місце призначення: адресу, назву або сферу діяльності компанії. Nüvi 2789LMT миттєво надасть результати пошуку та навігаційні підказки до потрібного вам місця.

Garmin Nüvi 2789LMT випускається з вбудованим додатком Foursquare. Він допомагає водіям знайти популярні ресторани, магазини та інші організації. Nüvi 2789LMT також оснащений сервісом Direct Access. За допомогою цієї функції ви легко визначите своє місцезнаходження в таких непростих для навігації місцях, як торгові центри або аеропорти. Навігатор вкаже найкоротший шлях до потрібного вам входу в будівлю і запропонує докладні підказки.

І, звичайно, вам будуть раді допомогти традиційні сервіси Garmin: Active Lane Guidance, Garmin Real DirectionsTM, photoReal і Bird's Eye Junction View. Функція Active Lane Guidance – вибір смуги руху з голосовими підказками. На екрані з'являється анімована модель дороги і яскраві стрілки, що вказують на оптимальну смугу для руху. Якщо ви не хочете відволікатися на екран навігатора, підказки будуть озвучені. За допомогою функції Bird's Eye ви побачите перехрестя зверху, а за допомогою PhotoReal – реалістичне зображення дороги зі знаками і покажчиками, перехрестями і прилеглою місцевістю.
 

Up Ahead

Завдяки функції Up Ahead ви побачите назви магазинів, ресторанів, автозаправок та інших популярних місць призначення у міру наближення до них. Крім того, ви зможете без особливих зусиль навчити Garmin Nüvi 2789LMT розпізнавати ваші улюблені місця в місті, і навігатор завжди буде відображати їх на карті. Попередження про наближення до вашого улюбленого магазину або кафе будуть з'являтися поряд з картою кожен раз, коли ви опинитеся поруч.
 
І нехай телефон відпочине!

Модель Garmin Nüvi 2789LMT легко синхронізується зі смартфонами. Ваш телефон зможе тимчасово відійти від справ, поки ви спілкуєтеся з рідними та колегами по навігатору, використовуючи вбудовані динаміки і мікрофон. Спілкуйтеся, не відволікаючись від керування автомобілем!


Ще більше користі!
 
Розкрийте всі можливості навігатора, встановивши на ваш iPhone або Android-смартфон додаток Smartphone Link. Після синхронізації телефону з навігатором Garmin Nüvi 2789LMT буде надсилати вам інформацію про місце паркування, пункти призначення і найближчі визначні пам'ятки. Увага: при використанні сервісу SmartphoneLink ви витрачаєте Інтернет-трафік вашого телефону.

За допомогою мобільного телефону ви також отримуєте доступ до програми Garmin Live Services. Вона надає актуальну інформацію про погоду і дорожньої ситуації. Ви можете користуватися Garmin Live Services безкоштовно або оформити підписку для доступу до розширеного функціоналу.

І на закінчення скажемо ще кілька слів про те, як ви можете налаштувати Garmin Nüvi 2789LMT під себе. Використовуйте сервіс Garmin Express не тільки для оновлення карт і програмного забезпечення, але і для поповнення бібліотеки голосів і зображень. Це просто, приємно і абсолютно безкоштовно!
 
Garmin Nüvi 2789LMT стане вашим надійним помічником на будь-якій дорозі.

Робота деяких функцій, описаних в цьому огляді, залежить від вашого місцевого провайдера. Сервіс SmartphoneLink доступний в обмеженому обсязі.
  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   В комплект входить:

   • Навігатор Garmin Nuvi 2789LMT
   • Кабель живлення від автомобільного прикурювача
   • Автомобільне кріплення на присоску
   • USB-кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Розміри
   19.6 x 11.2 x 1.8 см
   Розміри дисплея 7" (17.78 см) по діагоналі, 15.3 x 8.5 см
   Роздільна здатність дисплея 800 x 480 пікселів
   Тип дисплея мультитач, ємнісний, подвійна орієнтація , WVGA кольоровий TFT з білою підсвіткою
   Вага 352 г
   Тип батареї акумуляторна літій-іонна
   Термін роботи батареї до 1 години
   Високочутливий приймач GPS Так
   Можливість оновлення прошивки Так
   Завантажені карти Європа
   Базова карта Так
   Можливість установки карт Так
   Вбудована пам'ять Так
   Тип карт пам'яті microSD™ карти (купується окремо)
   Кількість шляхових точок 1 000
   Голосові підказки Так (внутрішній динамік)
   Адресація по корпусам Так
   Озвучування назви вулиць Так
   Розпізнавання мови (голосове управління) Так
   Розв'язки в 3D (junction view) Так
   Функція Lane assist (підказує смугу руху) Так
   Вибір критерію розрахунку маршруту Так
   Планувальник маршруту Так
   Самостійна установка точок POI Так
   Bluetooth Так
   Функція «Де я?» (пошук найближчих POI) Так
   Піктограми автомобілів Так
   Завантаження в прилад додаткових голосів Так
   Показує обмеження швидкості для головних доріг Так
   Датчик для отримання додаткової інформації Так
   Диспетчерський інтерфейс (FMI) Так
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:520 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше