• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin nüviCam LMT

Навігатор nüviCam LMT створений за принципом "все в одному": розкішний дисплей діагоналлю більше 15 см, вбудований відеореєстратор dash cam і функції, якими раніше могли похвалитися лише автомобілі преміум-класу: попередження про небезпечне наближення до найближчого автомобіля і попередження про схід зі смуги. Ви оціните зручні функції Garmin Real Vision: в безпосередній близькості від місця призначення на дисплей навігатора буде транслюватися зображення з відеореєстратора, і яскрава стрілка вкаже на потрібний вам об'єкт. Ви зможете керувати навігатором nüviCam LMT за допомогою голосових команд, не відволікаючись від водіння. Загалом, в навігаторі nüviCam LMT зібрані всі самі зручні і корисні функції.

Модель Garmin nüviCam LMT має приголомшливо чіткий і яскравий 6-дюймовий дисплей. Уявіть, наскільки зручно користуватися навігатором з екраном більше 15 см по діагоналі з високою роздільною здатністю і відмінною деталізацією! Розумна начинка моделі nüviCam LMT поміщена в тонкий стильний корпус. Закріпіть навігатор в автомобілі за допомогою надійної магнітної підставки. Вона надійно зафіксує навігатор і буде заряджати його в міру необхідності.

Пробки під контролем

Навігатор nüviCam LMT має функцію HD Digital Traffic. З її допомогою ви отримуєте найсвіжішу інформацію про обстановку на дорогах кожні 30 секунд. Висока швидкість обробки даних працює на вас: якщо навігатор попереджає про пробки вчасно, ви насолоджуєтеся кожною хвилиною поїздки, а не очікування.


Ласкаво просимо у преміум-клас!

Garmin nüviCam LMT – один з найбільш зручних і функціональних навігаторів. Він оснащений сервісами, які зазвичай є прерогативою автомобілів представницького класу: навігатор попередить вас про небезпечне наближення до автомобіля спереду і про схід зі смуги.
 
Навігатор з вбудованим відеореєстратором = подвійна користь!

Відеореєстратор dash cam не проморгає жоден дорожен інцидент! Dash cam буде вести запис під час кожної поїздки, а у разі зіткнення – автоматично збереже відеозапис, географічні та часові координати події. До речі, об'єктив відеореєстратора вільно повертається, так що ви зможете без проблем встановити його таким чином, щоб забезпечити найкращі умови для запису з приладової панелі або вітрового скла. Після зіткнення ви зможете подивитися відеозапис події на великому дисплеї навігатора і побачити, в якій точці на карті ви перебували в той момент. Для перегляду відео на комп'ютері використовуйте програму Dash Cam Player. Ви також зможете зробити фото місця події за допомогою функції Snapshot у вашому навігаторі. Просто зніміть навігатор з підставки і використовувати його як звичайний фотоапарат, щоб зробити потрібні вам знімки. Навігатор збереже фото та відеофайли на карті microSD (клас 4 або вище), яка йде в комплекті з моделлю.

Завдяки функції Garmin Real Vision ви побачите навколишню місцевість у всіх фарбах і деталях – навіть номери будинків будуть легко зчитуватися з екрану навігатора. При наближенні до місця призначення на дисплей навігатора буде транслюватися зображення з камери відеореєстратора, і яскрава стрілка вкаже на потрібний вам об'єкт.
 
Навігатор + телефон = ще більше функцій

Просто синхронізуйте nüviCam LMT з вашим телефоном на платформі iOS або Android і здійснюйте дзвінки, не відволікаючись від керування автомобілем. При цьому ваш телефон може знаходитися в сумці або лежати в бардачку – вам допоможе nüviCam LMT . Коли ваш телефон відпочиває, навігатор працює!

Але і це ще не все. Встановіть на ваш телефон на платформі iOS або Android безкоштовне мобільний додаток Smartphone Link. Тепер навігатор може використовувати всі можливості вашого телефону і повідомляти вам інформацію про місце паркування, пункт призначення і найближчі визначні пам'ятки. За допомогою сервісу Foursquare ви отримаєте повну інформацію про потрібному вам об'єкті: години роботи, цінову категорію, рейтинг закладу. Майте на увазі, що при використанні сервісу Smartphone Link ви витрачаєте Інтернет-трафік вашого телефону. За допомогою мобільного телефону ви також отримуєте доступ до програми Garmin Live Services. Вона надає актуальну інформацію про погоду і дорожньої ситуації.

Ідеальна навігація

Модель nüviCam LMT оснащена функціями Garmin Real Directions™ і Garmin Real Voice™. Разом з ними ви знаходите надійного помічника штурмана. Саме він підкаже вам оптимальний маршрут і дасть докладні інструкції. "Де тут покажчик? Що це за вулиця?" Забудьте ці метання по місту, як страшний сон. Тепер у вас є навігатор Garmin, який завжди підкаже, скільки метрів проїхати до наступного повороту або перехрестя і яку пам'ятка ви проїжджаєте зараз. Ось він, справжній гід по місту!
Допомога, яку видно і чути
 
Навігатор nüviCam LMT має функцію HD Digital Traffic. З її допомогою якої ви отримуєте найсвіжішу інформацію про обстановку на дорогах кожні 30 секунд. Висока швидкість обробки даних працює на вас: якщо навігатор попереджає про пробки вчасно, ви насолоджуєтеся кожною хвилиною поїздки, а не очікуванням.
 
Навігатор nüviCam LMT має функцію Active Lane Guidance – вибір смуги руху з голосовими підказками. На екрані з'являється анімована модель дороги і яскраві стрілки, що вказують на оптимальну смугу для руху. Якщо ви не хочете відволікатися на екран навігатора, підказки будуть озвучені. За допомогою функції Bird's Eye ви побачите перехрестя зверху, а за допомогою PhotoReal – реалістичне зображення дороги зі знаками, перехрестями і навіть прилеглою місцевістю.

Garmin nüviCam LMT запам'ятовує ваші звичні маршрути і швидко прокладає нові з урахуванням дорожньої ситуації в місті. nüviCam LMT зробить все можливе, щоб ви прибули до місця призначення вчасно. Для цієї моделі немає надто складних завдань. Випробуйте nüviCam LMT : введіть у рядок пошуку на екрані будь-яке необхідне вам місце призначення, при цьому ви можете згадати точну адресу, одна лише назва компанії або сферу її діяльності. Ви швидко переконаєтеся, що nüviCam LMT миттєво надасть результати пошуку та навігаційні підказки до потрібного вам місця.

Garmin nüviCam LMT
випускається з вбудованим додатком Foursquare. Він допомагає водіям знайти популярні ресторани, магазини та інші організації. nüviCam LMT також оснащений сервісом Direct Access. За допомогою цієї функції ви легко визначите своє місцезнаходження в таких непростих для навігації місцях, як торгові центри або аеропорти. Навігатор вкаже найкоротший шлях до потрібного вам входу в будівлю і запропонує докладні підказки.
Море безкоштовної інформації

Під час руху на дисплеї навігатора постійно відображається карта і ваш маршрут. Всі додаткові вказівки і попередження з'являються на бічній панелі, не затуляючи карту. Навігатор показує максимально допустиму швидкість на даній ділянці дороги та швидкість вашого руху. У будь-який момент ви бачите точний час прибуття на місце призначення і назва вулиці, по якій ви рухаєтеся. Завдяки функції Up Ahead ви завжди будете в курсі, де знаходяться довколишні ресторани, магазини, заправні станції.
Зручне оновлення

Відмінним доповненням до навігатора nüviCam LMT стане бездротова камера заднього виду BC 30. Garmin рекомендує довірити установку BC 30 професіоналам. Якщо ж вам до душі все робити самому, монтаж камери не повинен викликати у вас особливих труднощів. Закріпіть камеру в задній частині автомобіля і приєднайте її до джерела живлення, наприклад, задніх габаритних вогнів. Тепер ви зможете побачити все, що відбувається позаду автомобіля, прямо на дисплеї навігатора nüviCam LMT .
  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   • Навігатор nuviCam
   • Автомобільний зарядний устройствоя
   • Магнітне кріплення і кріплення на присоску
   • Карта пам'яті microSD (4Гб)
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Розміри, ДхВхШ:
   18.3 x 9.4 x 1.5 (3.3 з камерою) см
   Розмір дисплея, ДхВ: 13.6 x 7.2 см; 6.1", діагональ (15.4 см)
   Роздільна здатність дисплея: 800 x 480 пікселів
   Тип дисплея: кольоровий WVGA TFT дисплей з білою підсвіткою
   Вага: 319 грам
   Батарея: Внутрішня літій-іонна
   Час роботи: До 30 хв
   Водонепроникність: немає
   Високочутливий приймач: так
   Базові карти: Так
   Попередньо завантажені карти: Карта України НавЛюкс + карта Європи
   Можливість додавання нових карт: Так
   Вбудована пам'ять: Так
   Тип карти пам'яті microSD (в комплекті, 4Гб)
   Шляхові точки/Обране/Місця: 1000
   Голосові підказки: Так (внутрішній динамік)
   Голосове озвучування вулиць: Так (у Європі)
   Розпізнавання мови: Так
   Функція «Lane assist» (інформація про рядності на дорозі): Так
   Функція Junction view (реалістичний вид перехресть) Так
   Виключаються з маршрутів (шосе, платні дороги і т. д.): Так
   Перегляд майбутніх пам'ятки вздовж маршруту: Так
   Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання власних об'єктів в базу даних POI) Так
   Сумісність з FM Traffic: Так (в комплекті)
   Безстрокове оновлення трафіку: Так (3D traffic) (В Європі)
   Індикатор обмеження швидкості Так
   Вбудований відеореєстратор: Так
   Кут огляду камери по горизонталі 110°
   Поворот камери в горизонтальній площині 45°
   Функція Lane Departure Warning (попередження при з'їзді з дороги або виїзд на зустрічну смугу): Так
   Функція Forward Collision Warning (попередження про лобовому зіткненні) Так
   Функція Direct Access: Так (у Європі)
   Функція Garmin Real Vision: Так
      
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:560 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше