• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Dezl 760LMT

Навігатор dēzl 760LMT – відмінне рішення для тих, хто здійснює міжнародні вантажоперевезення. Пристрій забезпечує водія не тільки детальною інформацією по маршруту: докладні карти, складний ландшафт, можливі обмеження за вагою, габаритами і швидкості, фотореалістичне відображення розв'язок, вказівку смуги руху, анімовані дорожні знаки і радари. Водій отримує попередження про погодні зміни, трафік на дорозі і ймовірні затори, ціни на паливо. І що дуже важливо, навігатор зберігає отримані дані в дорозі і вказує усі життєво важливі для вантажоперевезень РОІ! До речі, не можна не відзначити наявність в пристрої відеовходу для підключення камери спостереження, голосових вказівок, сумісність зі смартфоном і Bluetooth-з'єднання з телефоном, що дає можливість відповідати на дзвінки, просто торкнувшись дисплея dēzl 760LMT

Вантажні перевезення стануть простіші і зручніші разом з навігатором Dezl 760LMT Europe

Життя водія вантажівки стане набагато простішим разом навігатором dēzl 760LMT. Це спеціально розроблений пристрій з семидюймовим дисплеєм, який прораховує маршрут з урахуванням габаритів, аварійних зон і камер стеження. Функція Active Lane Guidance вказує потрібну смугу руху, найближчі точки сервісу і POI, що представляють інтерес для вантажоперевезень, допомагає з HOS-реєстрацією. Якщо ви створюєте маршрут з допомогою Dezl 760LMT, ви впевнені в якості маршруту на 100%.
 
Контроль подорожей

Разом з навігатором Garmin Dēzl 760LMT водій вантажівки спокійний, так як інформаційна функція Truck Stop забезпечує актуальною інформацією про майбутній маршрут: про стоянки для вантажівок, житло, СТО, придатних для конкретного транспортного засобу. Опис кожної точки POI доповнено даними про можливий перелік послуг (наявність Wi-Fi, душових і автомобільних ваг). Dēzl 760LMT легко фіксує та зберігає інформацію про поїздку, наприклад, показники максимальної витрати палива і пробігу, аналізує записи про час роботи, відпочинку та сервісного обслуговування, автоматично попереджаючи про можливе порушення HOS (HOS (hours of service) – прийняті в США нормативні акти, що регулюють час роботи і відпочинку для водіїв). Журнали звітності легко експортуються для аналізу кожної поїздки. При цьому водій може не сумніватися в актуальності карт Європи та дорожніх даних завдяки безлімітному та безкоштовного оновлення, яке поширюється на весь термін служби пристрою.
 
Бачити більше

Семидюймовий дисплей з високим розширенням Garmin Dēzl 760LMT дозволяє отримувати інформацію в найдрібніших подробицях: детальний маршрут із зазначенням різких поворотів, дорожні умови та попередження про можливі обмеження (швидкісний ліміт, райони сильних вітрів, дозволені габарити і навантаження). Навігатор dēzl 760LMT оснащений ексклюзивною функцією Garmin Lane Guidance (ALG), що використовує анімовані знаки для вказівки майбутніх маневрів, більш кращі смуги руху, а також фотореалістичне відображення дорожніх розв'язок, що особливо корисно у незнайомій місцевості. Крім цього, водій вантажівки буде вчасно повідомлено про наближення до державного кордону. dēzl 760LMT автоматично змінює часові пояси, що допомагає водієві вчасно корегувати маршрут. Окремо варто підкреслити, що наявність відеовходу дає можливість підключити до навігатора відеореєстратор, що розширює можливості обох пристроїв (фіксація відбувається під час дорожнього руху та забезпечення правової безпеки учасників).
 
Зручна навігація

Garmin Dēzl 760LMT пропонує водіям докладні карти європейських країн і технологію turn-by-turn, а також дорожні знаки і голосові вказівки спеціальних обмежень, таких як висота, вага, довжина, ширина, небезпечні матеріали. Водієві достатньо ввести свої дані в навігатор (габарити та обмеження ваги), і пристрій самостійно прокладе маршрут, максимально відповідний навантаженні. В цей же час водій може самостійно корегувати маршрут, оскільки навігатор підкаже всі підйоми і спуски. Dēzl 760LMT як бортовий планувальник дозволяє створювати кілька маршрутів, плануючи і зберігаючи майбутні поїздки. Значно спрощує водіння наявність активної голосової навігації та дорожньої маркування в милях (для поїздок по Європі). До речі, описані функції доступні тільки перевезень по Європі.

Корисний функціонал

Garmin Dēzl 760LMT володіє масою корисних функцій. По-перше, кабель живлення вбудований приймач трафіку, що виключає можливість попадання в пробки. Навігатор скоректує ваш маршрут згідно з отриманими даними про затори на дорогах. При чому це абсолютно безкоштовна послуга. По-друге, навігатор складе прекрасний тандем з вашим смартфоном за допомогою програми Смартфон Link, доступною на Google Play. За допомогою бездротового зв'язку ви зберігаєте на навігаторі інформацію про нові місця для стоянки, поточне місцезнаходження, а також завдяки сервісу Garmin Live Services — дані про погоду, штормові попередження, радари і ціни на паливо.
  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   • Навігатор dezl 760
   • Кабель живлення з вбудованим приймачем трафіку
   • Кріплення на присоску
   • micro-USB кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Розміри
   18.7 x 11.4 x 2.3 см
   Розміри дисплея 15.4 x 8.6 cm
   Діагональ дисплея 7.0
   Роздільна здатність дисплея 800 x 480 px
   Тип дисплея Кольоровий TFT з білою підсвіткою
   Вага 352 г
   Тип батареї літій - іонна
   Термін роботи батареї до 1.5 годин
   Високочутливий приймач GPS Так
   Завантажені карти Так
   Базова карта Так
   Можливість установки карт Так
   Кількість шляхових точок 1000.0000
   Маршрути 15
   Голосові підказки Так
   Адресація по корпусам Так
   Озвучування назви вулиць Так
   Розпізнавання мови (голосове управління) Так
   Кріплення на скло з роз'ємом живлення Так
   Розв'язки в 3D (junction view) Так
   Функція Lane assist (підказує смугу руху) Так
   ecoRoute™ (Розрахунок економного маршруту) Так
   Вибір критерію розрахунку маршруту Так
   Планувальник маршруту Так
   Елементи, що виключаються з маршруту Так
   Самостійна установка точок POI Так
   Режим Hands-Free для мобільного телефону Так
   Bluetooth Так
   Сумісність з FM traffic Так
   Функція «Де я?» (пошук найближчих POI) Так
   Фото навігація (до фотографій c координами) Так
   Перегляд зображень Так
   Піктограми автомобілів Так
   Завантаження в прилад додаткових голосів Так
   Всесвітній час, конвертер валют і т. д. Так
   Сенсорний екран Так
   Клавіатура QWERTY або ABC (вибір клавіатури) Так
   Показує обмеження швидкості для головних доріг Так
   Датчик для отримання додаткової інформації Так
   Вихід на навушники Так
   Спеціальні функції для використання у вантажівці Так
   Диспетчерський інтерфейс (FMI) Так
   Додатково Можливість ведення журналу палива IFTA; Попередження порушень HOS; Спеціалізована маршрутизація для вантажівок; POI для вантажівок; Послуги відпочинку; Показує висоту поточної дороги під час водіння
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:515 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше