• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Dezl 570LMT

Навігатор для вантажних машин Garmin dezl 570 LMT з 5-ти дюймовим екраном оснащений функцією ALG (активний вибір смуги руху), голосовим управлінням, підтримкою камер заднього виду (камера в комплект не входить) і безкоштовним оновленням карти Європи, інформації про трафік для Європи.

Впевнена навігація

В dezl 570LMT використовуються поліпшені "голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту" завдяки функції Garmin Real Directions. Це прості для розуміння інструкції, за допомогою яких пристрій підкаже Вам дорогу, використовуючи помітні орієнтири, будівлі та світлофори. З допомогою потужних динаміків підвищеної гучності навігатор надає навігаційні інструкції, які відмінно чути навіть при підвищеному шумі на дорозі.

Garmin dezl 570LMT не тільки говорить Вам, де повернути, але і виконує і Ваші голосові команди. Говорите, і навігатор грамотно відреагує на ваш запит.

Garmin dezl 570LMT має функцію ALG (Active Lane Guidance) - активний вибір смуги руху, щоб допомогти Вам при навігації. Функція Active Lane Guidance дозволяє розділити екран на дві частини, заздалегідь відображаючи потрібну смугу руху при повороті, перехресті або виїзді з траси на одній з них.
Настроювані маршрути для вантажівки

GPS-навігатор для вантажних машин dezl 570 LMT поставляється із картою України (НавЛюкс) і City Navigator® NT, що включають більше 6 мільйонів об'єктів POI і необхідну інформацію про основних магістралях і шосе, включаючи висоту мостів, круті повороти, обмеження за вагою і ін. Введіть параметри свого вантажівки (висота, маса, довжина і тип вантажу), і пристрій розрахує маршрути спеціально для вашої машини і вантажу. При завданні декількох пунктів призначення навігатор запропонує найбільш ефективний маршрут.

Дуже простий вантажний профіль (Truck Profile) дозволяє змінювати розмір причепа одним натисненням кнопки. Функція Trip Planner (планувальник маршрутів) дозволяє створювати маршрути з декількох точок, а також планувати і зберігати майбутні поїздки.

Безкоштовні оновлення картографії та дані трафіку
Рухайтеся в об'їзд транспортних заторів, використовуючи вбудований FM приймач трафіку і безкоштовні оновлення трафіку з необмеженим терміном дії. Приймайте попередження про затримки із-за транспортних пробок і ділянок ремонту доріг, які знаходяться попереду по маршруту. Потім просто торкніться екрана для перегляду детальної інформації про транспортну обстановку або для об'їзду проблемної області.

Сумісність з додатком Smartphone Link

Smartphone Link – це безкоштовний додаток для підключення навігатора dēzl 570LMT до смартфонів iPhone і Android™. dezl 570LMT може використовувати тарифні плани смартфона для обміну інформацією (наприклад, місцем паркування та поточним пунктом призначення).

Крім того, додаток Smartphone Link забезпечує доступ до послуг Garmin Live Services, корисної актуальної інформації – це можуть бути ціни на паливо на різних заправках, розташування камер контролю швидкості, дані про погоду (для деяких послуг вимагається передплата).

Інформація про пункти обслуговування для вантажівок і трейлерів

Даний GPS-навігатор містить точки інтересу (POI), які насправді важливі професійному водієві: зупинки вантажного транспорту, паркінги, вагові та заправні станції і багато що інше. При перегляді місць стоянок також буде показана інформація про послуги (наприклад, Wi-Fi, душ і ваги). В dezl 570LMT використовується вдосконалена функція послуг на з'їздах з шосе, щоб ви могли дізнаватися про послуги уздовж вашого маршруту.

Просте ведення журналу

Введіть дані про витрачене паливо, і GPS-навігатор автоматично запише кількість пройдених кілометрів для звітів IFTA. Занесіть дані про кількість годин роботи та стан, щоб пристрій вело запису про тривалість роботи і видавало автоматичні попередження при можливих переробках. Завантажте всі дані в комп'ютер для зручного і точного складання звітів.
Ще більше інформації для водія

Навігатор Garmin dezl 570LMT попередить вас про стан дороги та обмеження, включаючи повороти, висоту мосту, області сильного вітру, низькі гілки дерев, а також дороги, закриті для руху вантажного транспорту. Попередження про підвищення або зниження рельєфу приготують вас до перемикання передачі. Обмеження швидкості для вантажівок будуть показані на екрані в тому випадку, якщо вони відрізняються від зазначених загальних обмежень. Прилад автоматично перемикає час при зміні часових поясів і відображає час сходу/заходу сонця. Крім того dezl 570LMT сповіщає про наближення до державних кордонів (або пунктами прикордонного контролю) і розраховує час прибуття.

Навігатори Garmin dēzl, розроблені для індустрії вантажоперевезень, з особливостями, які роблять роботу водія простіше і безпечніше. Ви економите час, пальне і гроші, вибираючи відповідні маршрути. Якщо перевезення – ваш бізнес, довіртеся навігації, яка доставляє так само добре як і Ви!

Додайте камеру заднього виду

Підключивши до навігатора dezl 570LMT камеру заднього виду BC 30, ви отримаєте повну навігаційну систему (камера продається окремо; для установки рекомендується звернутися до фахівців сервісного центру). При синхронізації даної камери з вашим навігатором, по мірі руху заднім ходом ви зможете бачити машини, пішоходів та інші перешкоди на шляху.
  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   • Навігатор dezl 570
   • Кабель живлення з вбудованим приймачем трафіку
   • Кріплення на присоску
   • micro-USB кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Розміри, ДхВхШ:
   15.06 x 9.25 x 2.41 см
   Розмір дисплея, ДхВ: 11.1 x 6.3 см; 5", діагональ (12.7 см)
   Роздільна здатність дисплея: 480 x 272 пікселів
   Тип дисплея: кольоровий WQVGA TFT дисплей з білою підсвіткою
   Вага: 233.7 грам
   Батарея: Внутрішня літій-іонна
   Час роботи: до 2 ч.
   Водонепроникність: немає
   Високочутливий приймач: так
   Базові карти: Так
   Попередньо завантажені карти: Карта України НавЛюкс + Європа
   Можливість додавання нових карт: Так
   Вбудована пам'ять: Так
   Тип карти пам'яті microSD (не входить в комплект)
   Шляхові точки/Обране/Місця: 1000
   Голосові підказки: Так (внутрішній динамік)
   Голосове озвучування вулиць: Так (у Європі)
   Розпізнавання мови: Так
   Функція «Lane assist» (інформація про рядності на дорозі): Так
   Функція Junction view (реалістичний вид перехресть) Так
   Вибір маршруту (розрахунок швидшого часу, короткої відстані, дороги): Так
   Попередній перегляд маршруту (вибір шосе, місце заторів і т. д.): Так
   Об'єкти європейської бази даних POIs (можливість додавання власних об'єктів в базу даних POI) Так
   Сумісність з FM Traffic Так (в комплекті)
   Безстрокове оновлення трафіку Так (У Європі)
   Індикатор обмеження швидкості Так
   Спеціальні функції для використання у вантажівці: Так
   Додаткові особливості: Можливість ведення журналу палива IFTA
   Попередження порушень HOS
   POI для вантажівок
   Послуги відпочинку (наприклад, зони відпочинку, харчування, проживання)
   Показує висоту поточної дороги під час водіння
    
   Це запам'ятовуючий USB пристрій сумісний з Windows® XP і більш ранніми версіями і Mac® OS X 10.4 і більш пізніми версіями.
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:585 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше