• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Dezl 770LMT

Новий навігатор для вантажних машин Garmin dezl 770 LMT з великим 7-ми дюймовим екраном з підтримкою функції multi-touch оснащений функцією ALG (активний вибір смуги руху), голосовим управлінням, підтримкою камер заднього виду (камера в комплект не входить) і безкоштовним оновленням карти Європи, інформації про трафік для Європи.

Впевнена навігація

В dezl 770LMT використовуються поліпшені голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту завдяки функції Garmin Real Directions. Це прості для розуміння інструкції, за допомогою яких пристрій підкаже Вам дорогу, використовуючи помітні орієнтири, будівлі та світлофори. З допомогою потужних динаміків підвищеної гучності навігатор надає навігаційні інструкції, які відмінно чути навіть при підвищеному шумі на дорозі.

Garmin dezl 770LMT не тільки говорить Вам, де повернути, але і виконує і Ваші голосові команди. Говорите, і навігатор грамотно відреагує на ваш запит.

Garmin dēzl 770LMT має функцію ALG (Active Lane Guidance) - активний вибір смуги руху, щоб допомогти Вам при навігації. Функція Active Lane Guidance дозволяє розділити екран на дві частини, заздалегідь відображаючи потрібну смугу руху при повороті, перехресті або виїзді з траси на одній з них.

Для підвищення безпеки руху Ви можете підключити до відео входу GPS-навігатора dezl 770LMT камеру заднього виду (не входить в комплект) BC 30. При синхронізації з камерою навігатор відображає відзнятий відеоматеріал прямо на своєму дисплеї. Підключіть його до постійного джерела живлення і з легкістю перемикайтеся між навігаційним режимом і режимом камери. Установка камери заднього виду здійснюється фахівцями сервісної служби.

Настроювані маршрути для вантажівки

GPS-навігатор для вантажних машин dezl 770 LMT поставляється з завантаженою картою України (НавЛюкс) і City Navigator® NT, що включають більше 6 мільйонів об'єктів POI і необхідну інформацію про основні магістралі і шосе, включаючи висоту мостів, круті повороти, обмеження за вагою і ін. Введіть параметри своєї вантажівки (висота, маса, довжина і тип вантажу), і пристрій розрахує маршрути спеціально для вашої машини і вантажу. При завданні декількох пунктів призначення навігатор запропонує найбільш ефективний маршрут.

Дуже простий вантажний профіль (Truck Profile) дозволяє змінювати розмір причепа одним натисненням кнопки. Функція Trip Planner (планувальник маршрутів) дозволяє створювати маршрути з декількох точок, а також планувати і зберігати майбутні поїздки.

Безкоштовні оновлення картографії та дані трафіку

Рухайтеся в об'їзд транспортних заторів, використовуючи вбудований FM приймач трафіку і безкоштовні оновлення трафіку з необмеженим терміном дії. Приймайте попередження про затримки з-за транспортних пробок і ділянок ремонту доріг, які знаходяться попереду по маршруту. Потім просто торкніться екрану для перегляду детальної інформації про транспортну обстановку або для об'їзду проблемної області.

Сумісність з додатком Smartphone Link

Smartphone Link – це безкоштовний додаток для підключення навігатора dēzl 770LMT до смартфонів iPhone і Android™. dezl 770LMT може використовувати тарифні плани смартфона для обміну інформацією (наприклад, місце паркування та поточний пунктом призначення). Крім того, додаток Smartphone Link забезпечує доступ до послуг Garmin Live Services, корисної актуальної інформації – це можуть бути ціни на паливо на різних заправках, розташування камер контролю швидкості, дані про погоду (для деяких послуг вимагається передплата).

Інформація про пункти обслуговування для вантажівок і трейлерів

Даний GPS-навігатор містить точки інтересу (POI), які насправді важливі професійному водієві: зупинки вантажного транспорту, паркінги, вагові та заправні станції і багато що інше. При перегляді місць стоянок також буде показана інформація про послуги (наприклад, Wi-Fi, душ і вагу). У dēzl 770LMT використовується вдосконалена функція послуг на з'їздах з шосе, щоб ви могли дізнаватися про послуги уздовж вашого маршруту.

Просте ведення журналу

Введіть дані про витрачене паливо, і dēzl 770LMT автоматично запише кількість пройдених кілометрів для звітів IFTA. Занесіть дані про кількість годин роботи та стан, щоб пристрій вело запису про тривалість роботи і видавало автоматичні попередження при можливих переробках. Завантажте всі дані в комп'ютер для зручного і точного складання звітів.

Ще більше інформації для водія

Навігатор Garmin dezl 770LMT попередить вас про стан дороги та обмеження, включаючи повороти, висоту мосту, області сильного вітру, низькі гілки дерев, а також дороги, закриті для руху вантажного транспорту. Попередження про підвищення або зниження рельєфу приготують вас до перемикання передачі. Обмеження швидкості для вантажівок будуть показані на екрані в тому випадку, якщо вони відрізняються від зазначених загальних обмежень. Прилад автоматично перемикає час при зміні часових поясів і відображає час сходу/заходу сонця. Крім того dezl 770LMT сповіщає про наближення до державних кордонів (або пунктами прикордонного контролю) і розраховує час прибуття.

Навігатори Garmin dēzl, розроблені для індустрії вантажоперевезень, з особливостями, які роблять роботу водія простіше і безпечніше. Ви економите час, пальне і гроші, вибираючи відповідні маршрути. Якщо перевезення – ваш бізнес, довіртеся навігації, яка доставляє так само добре як і Ви!
  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   • Навігатор dezl 770
   • Кабель живлення з вбудованим приймачем трафіку
   • Кріплення на присоску
   • Кріплення на приладову панель автомобіля
   • USB кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Размеры, ДxВxШ:
   19.81 x 12.11 x 2.55 см
   Размер дисплея, ДxВ: 15.3 x 8.5 см; 7", діагональ (17.6 см)
   Разрешение дисплея: 800 x 480 пікселів
   Тип дисплея: multi-touch, кольоровий WQVGA TFT дисплей з білою підсвіткою
   Вес: 438 грам
   Батарея: Внутрішня літій-іонна
   Время работы: до 1 ч.
   Водонепроницаемость: немає
   Высокочувствительный приемник: так
   Базовые карты: Так
   Предварительно загруженные карты: Карта України НавЛюкс + Європа
   Возможность добавления новых карт: Так
   Встроенная память: Так
   Тип карты памяти microSD (не входить в комплект)
   Путевые точки/Избранное/Места: 1000
   Голосовые подсказки: Так (внутрішній динамік)
   Голосовое озвучивание улиц: Так (у Європі)
   Распознавание речи: Так
   Функция «Lane assist» (информация о рядности на дороге): Так
   Функция Junction view (реалистичный вид перекрестков) Так
   Выбор маршрута (расчет более быстрого время, короткое расстояние, дороги): Так
   Предварительный просмотр маршрута (выбор шоссе, место заторов и т.д.): Так
   Объекты европейской базы данных POIs (возможность добавления собственных объектов в базу данных POI) Так
   Совместимость с FM Traffic Так (в комплекті)
   Бессрочное обновление трафика Так (У Європі)
   Индикатор ограничения скорости Так
   Видео вход Так
   Выход для аудио-наушников: Так
   Специальные функции для использования в грузовике: Так
   Додаткові особливості: Можливість ведення журналу палива IFTA
   Попередження порушень HOS
   POI для вантажівок
   Послуги відпочинку (наприклад, зони відпочинку, харчування, проживання)
   Показує висоту поточної дороги під час водіння
    
   Це запам'ятовуючий USB пристрій сумісний з Windows® XP і більш ранніми версіями і Mac® OS X 10.4 і більш пізніми версіями.
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:650 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше