• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2457

Garmin nuvi 2457 GPS навігатор модельного ряду 2013 року, з завантаженою картою України. Безліч необхідних в дорозі функцій на сенсорному екрані, який має розмір 4.3 дюйма.

Після покупки навігатора Garmin Nuvi 2457, Ви будете мати на озброєнні більше тисячі міст з адресним пошуком,  а також величезну базу РОІ. Отже при бажанні Ви зможете знайти практично любий ресторан, готель, магазин та ін.  На момент купівлі Ви отримаєте навігатор з самою останньою ліцензійною картою України, відповідно одразу можете вирушати у подорож.

Garmin Nuvi 2457 - це унікальний GPS навігатор , в якому використана нова технологія голосових підказок Garmin Real Voice , що володіє максимально наближеним до людської мови голосом. Включена під час руху функція Garmin Real Directions , підкаже про необхідність маневру детальними фразами , наприклад : « Поверніть ліворуч перед світлофором » , « Поверніть направо за банком » і т.д. Що дозволить не збитися з зазначеного маршруту і зосередити свою увагу на безпечному керуванні транспортним засобом.

 


Універсальна навігація , Ви бачите і чуєте


Включена в навігаторі функція Active Lane Guidance попередить про необхідність перебудується в потрібну смугу руху при перетині складної транспортної розв'язки. Щоб Ви могли бути проінформовані не тільки голосовим повідомленням , але і візуально змогли дізнатися напрямок маршруту , навігатор промалює кольоровою стрілкою напрямок подальшого маршруту. Якщо потрібно буде детально оцінити масштабність розв'язки, то це дасть функція Bird ` s Eye. Вона дозволить побачити реальну картину з висоти пташиного польоту , зберігаючи при цьому пропорційний масштаб картини місцевості.

Сервіс Garmin Express


Ви завжди зможете оновити програмне забезпечення вашого Nuvi 2457 за допомогою сервісу Garmin Express . У Вас буде можливість не тільки закачати нову прошивку , але і додати свої індивідуальні точки POI в існуючу базу.

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

    

  • Технічні специфікації

  • Карти для завантаження

   Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:195 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше