• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2457lmt

Garmin nuvi 2457LMT - GPS навігатор модельного ряду 2013 року, з завантаженою картою України та Европи. Безліч необхідних в дорозі функцій на сенсорному екрані, який має розмір 4.3 дюйма.

Найновіші карти України та Європи


Garmin Nuvi 2457 LMT поставляється із найновішими картами України та Європи. З такою великою базою навігатор Nuvi 2457 LMT дозволяє користувачу легко знаходити адреси необхідних сервісів або інших точок інтересу POI.

Garmin Traffic


Особливістю навігатора Nuvi 2457 LMT є функція Garmin Traffic, яка дозволить затратити менше часу на поїздку. В дорозі Ви будете отримувати детальні візуальні підказки, а також  деталі поїздки , наприклад, на скільки хвилин Ви спізнюєтеся до пункту призначення і чи є інші варіанти об'їзду. Функція може, навіть підтвердити чи перебуваєте Ви на найшвидшому маршруті. LifeTime Traffic дає можливість навігатору Garmin Nuvi 2457 LMT отримувати інформацію пGarmin Real Directions з Garmin Real Voice. Garmin Nuvi 2457 LMT переглядає голосові про ситуацію на транспортному потоці.

Підказки від повороту до повороту за допомогою функції Garmin Real Directions, для більш чіткого сприйняття водієм поточного маршруту, наприклад, «Поверніть ліворуч перед Торговим Центром» або «Поверніть направо за світлофором» що дозволяє водієві сконцентруватися на дорозі і запам'ятати пройдений маршрут. Компанія Garmin змінила голос підказок Garmin Real Voice, отож тепер навігатор буде говорити в максимальному наближенні до людського голосу.


Універсальна навігація


Функція Active Lane Guidance з голосовими підказками дозволить впевнено проїхати перехрестя або складну транспортну розв'язку. Як тільки Ви наблизитеся до потрібного повороту, спеціальні кольорові лінії у вигляді стрілок покажуть вірний напрям. Функція Bird`s Eye - покаже реалістичну картинку перетину (вид зверху). Функція PhotoReal Junction View - відображає фотореалістичну картинку транспортної розв'язки з реальною деталізацією місцевості (вказівні знаки і т.д.)

Більше інформації про поїздку


Garmin Nuvi 2457 LMT, забезпечує користувача інформацією про поїздку весь час і додаткові підказки з'являються в процесі їзди. Garmin Nuvi 2457 LMT, відображає індикатор обмеження швидкості і приблизний час прибуття до пункту призначення. Спеціальною кнопкою ви можете переглянути назву поточної вулиці. Також навігатор Garmin Nuvi 2457 відображає шкільні зони.

Сервіс Garmin Express


Використовуйте сервіс Garmin Express для оновлень ПЗ на Вашому навігаторі. Garmin Express , дає можливість оновлювати прошивку, ділитися власними точками інтересу POI та багато іншого.

 

 

 

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

    

  • Технічні специфікації

  • Карти для завантаження

   Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:270 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше