• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2497lmt

Надійний GPS навігатор, Garmin nuvi 2497 LMT поставляється з завантаженою картою України та Європи, оснащений 4.3 дюймовим розміром дисплеєм, а також функцією Bluetooth.

При купівлі навігатора ви отримаєте детальну карту України та Європи. Ваш новий гаджет також має інформацію про найбільш затребувані об'єктах. Якщо підприємства, школи, ресторану немає в списку навігатора, просто додайте необхідні адресні дані і насолоджуйтеся поїздкою!
 
Garmin Nuvi 2497 LMT – це розумний компроміс між якісною начинкою і добротним дизайном. Модель має не тільки повноцінне голосове управління але і такі корисні нововведення, як 3D-моделі дорожнього полотна в реалістичному відображенні і вибір смуги руху. Приємне доповнення – Смартфон Link з онлайн-сервісами та функція Up Ahead, що вказує на підприємства і популярні місця поблизу від вас. Навігатор nuvi 2497 LMT створений для просунутих користувачів і задовольняє всім запитам водіїв/
 
Допомога в заторах

Навігатор nuvi 2497 LMT має функцію Garmin Traffic. Вона допоможе вам уникнути заторів, використовуючи популярний у всьому світі сервіс контролю за пробками. Цей сервіс оновлює інформацію про стан доріг більше 2 мільярдів разів у місяць! Використовуючи Garmin Traffic, ви завжди будете в курсі пробок, аварій або ремонту, що утрудняє рух по дорогах міста. І, звичайно, будь-яка інформація про пробки надається безкоштовно протягом всього терміну експлуатації вашого навігатора.
Голосове управління

Garmin рекомендує вам використовувати всі переваги цієї моделі і обов'язково включати голосове управління. Адже керувати вашим гаджетом за допомогу голосових команд так зручно! Просто перейдіть в режим голосового управління і попросіть навігатор озвучувати інформацію, що надходить. Навігатор озвучить попередження про зміну обстановки, відомості про можливі затримки на дорозі і тривалості простою, дасть поради щодо вибору найкоротшого маршруту до вашого місця призначення. Девіз Garmin: руки повинні бути завжди на кермі, а свіжа інформація про пробки – завжди під рукою!
Корисне і приємне спілкування

Не з кожною людиною можна поговорити так само приємно і продуктивно, як з навігатором по імені Garmin Nuvi 2497 LMT. І це не перебільшення: модель обладнана фірмовими функціями Garmin Real Directions™ і Garmin Real Voice™. Простіше кажучи: навігатор спілкується з вами абсолютно природно, як звичайна людина. Ніякого металу в голосі і інтонацій в стилі "я – робот"! Тільки докладні інструкції і дружні підказки в будь-якій дорожній ситуації!
 
І нехай ваш телефон відпочине

Модель nuvi 2497 LMT легко синхронізується з вашим смартфоном. Він зможе тимчасово відійти від справ, поки ви спілкуєтеся з рідними та колегами по навігатору, використовуючи вбудовані динаміки і мікрофон. Спілкуйтеся, не відволікаючись від керування автомобілем!
Ще більше користі

Розкрийте всі можливості навігатора, встановивши на ваш Android-смартфон додаток Smartphone Link. Після синхронізації телефону з навігатором nuvi 2497 LMT буде надсилати вам інформацію про місце паркування, пункті призначення і найближчі визначні пам'ятки. Увага: при використанні сервісу Smartphone Link ви витрачаєте Інтернет-трафік вашого телефону.

За допомогою мобільного телефону ви отримуєте доступ до програми Garmin Live Services. Вона надає актуальну інформацію про погоду і дорожньої ситуації. Ви можете користуватися Garmin Live Services безкоштовно або оформити підписку для доступу до розширеного функціоналу.
Допомога, яку видно і чути

Навігатор nuvi 2497 LMT має функцію Active Lane Guidance – вибір смуги руху з голосовими підказками. На екрані з'являється анімована модель дороги і яскраві стрілки, що вказують на оптимальну смугу для руху. Якщо ви не хочете відволікатися на екран навігатора, підказки будуть озвучені. За допомогою функції Bird's Eye ви побачите перехрестя зверху, а за допомогою PhotoReal – на подив реалістичне зображення дороги зі знаками і покажчиками, перехрестями і навіть прилеглою місцевістю.
Море інформації з одного погляду

Під час руху на дисплеї навігатора постійно відображається карта і ваш маршрут. Всі додаткові вказівки і попередження з'являються на бічній панелі, не затуляючи карту. Якщо вам необхідна додаткова інформація, просто торкніться екрану, віддайте голосову команду і увімкніть функцію Up Ahead – вона підкаже, де знаходяться ресторани, магазини, заправні станції і лікувальні установи.

Навігатор також показує максимально допустиму швидкість на даній ділянці дороги та швидкість вашого руху. У будь-який момент ви бачите точний час прибуття на місце призначення, назву вулиці, на якій ви рухаєтеся, і попередження про зони обмеження швидкості в районах шкіл.

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

   • Навігатор nuvi 2497
   • Приймач 3D Traffic з автомобільним кабелем живлення
   • Автомобільне кріплення на присоску
   • USB-кабель
   • Коротка інструкція російською мовою
  • Технічні специфікації

   Артикул
   010-01124-36
   Розміри 12.2 x 7.6 x 1.9 cm
   Розміри дисплея 9.7 x 5.7 см
   Діагональ дисплея 04.мар
   Роздільна здатність дисплея 480 x 272 пікселів
   Тип дисплея з подвійною орієнтацією, WQVGA, кольоровий TFT з білою підсвіткою
   Вага 155 г
   Тип батареї літій іонна
   Термін роботи батареї 2,5 години
   Високочутливий приймач GPS Так
   Завантажені карти Так
   Базова карта Так
   Можливість установки карт Так
   Вбудована пам'ять 4 Gb
   Тип карт пам'яті microSD™
   Кількість шляхових точок 1000.0000
   Маршрути 100
   Голосові підказки Так
   Адресація по корпусам Так
   Озвучування назви вулиць Так
   Розпізнавання мови (голосове управління) Так
   Кріплення на скло з роз'ємом живлення Так
   Розв'язки в 3D (junction view) Так
   Функція Lane assist (підказує смугу руху) Так
   ecoRoute™ (Розрахунок економного маршруту) Так
   Вибір критерію розрахунку маршруту Так
   Планувальник маршруту Так
   Самостійна установка точок POI Так
   Режим Hands-Free для мобільного телефону Так
   Bluetooth Так
   Сумісність з FM traffic Так
   Функція «Де я?» (пошук найближчих POI) Так
   Піктограми автомобілів Так
   Завантаження в прилад додаткових голосів Так
   Сенсорний екран Так
   Показує обмеження швидкості для головних доріг Так
   Диспетчерський інтерфейс (FMI) Так
   Артикул 010-01124-36
  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:325 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше