• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2557lmt

Новий GPS навігатор Garmin nuvi 2557LMT оснащений величезним 5-ти дюймовим дисплеєм, та повним комплектом карт Європи та України.

Навігатор Garmin nuvi 2547LMT - це навігатор з яскравим дисплеєм 5,0" дюймів. Він має можливість працювати в обраному Вами положенні - вертикальному або горизонтальному .

Навігатор Garmin nuvi 2547LMT зможе легко знайти необхідні для Вас адреси , а також найближчі магазини, ресторани , кафе та інші заклади , які використовуються в останніх оновленнях POI. Отож Вам не варто турбуватися про пошук необхідних адрес на маршруті .  Досить вибрати один або декілька об'єктів і прислухатися до вказівок навігатора . До речі, у  Вас завжди залишається можливість додати список об'єктів у пристрій за Вашим бажанням.

Спеціальна функція Lifetime Traffic


Навігатор Garmin nuvi 2547LMT має вбудовану безкоштовну функцію Lifetime Traffic , яка дозволяє уникати значних дорожніх заторів на певному відрізку Вашого маршруту завдяки своєчасним повідомленнями . На поточний момент функція успішно працює у деяких країнах Європи. Додаткової оплати від Вас не буде потрібно - це безкоштовна функція , яка не потребує підписок . Усі попередження виводяться з бічної сторони дисплея. У разі , якщо на ділянці руху можливі затори, Lifetime Traffic допоможе знайти максимально короткий обхідний шлях , а також підкаже , чи перебуваєте Ви на найбільш короткому маршруті . Lifetime Traffic використовується в навігаторі Garmin nuvi 2547LMT на постійній основі і не вимагає оплати за надання зазначеної вище інформації .

Отримуйте вчасно повідомлення про прилади заміру швидкості
Навігатор nuvi 2547LMT містить інформацію про розташування камер фото фіксації перевищення швидкості , які працюють в режимі реального часу. Ви зможете отримати оновлення цих баз , що гарантуватиме актуальну інформацію про розташування камер фіксації порушень.

Нові функції Garmin Real Directions ™ і Garmin Real Voice ™


Навігатор Garmin nuvi 2547LMT включає нові функції Real Directions ™ і Real Voice ™ . Завдяки цим функціям навігатор буде давати підказки, немов жива людина. Наприклад , він може Вам порекомендувати «повернути ліворуч за Тауерським мостом» або «повернути праворуч після супермаркету». Таким чином , Вам не потрібно буде шукати назви вулиць , щоб визначити місце повороту. До того ж, розробники навігатора покращили якість голосу і  тепер він набагато природніший , а дорожні знаки набагато реалістичніші .

Повні аудіовізуальні підказки


Використовуючи вбудовані функції навігатора , Ви зможете бути впевнені , що доберетеся до місця призначення без проблем. Під час руху за маршрутом , навігатор покаже в який ряд необхідно перебудується , щоб слідувати далі , а голосовий супровід за допомогою приємного голосу не дасть Вам зробити помилку на маршруті.

 

 

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

    

  • Технічні специфікації

  • Карти для завантаження

   Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:325 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше