• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2597lmt

Garmin Nuvi 2597LMT - це навігатор з великим 5-ти дюймовим сенсорним дисплеєм, з завантаженою картою України та Європи. Прилад оснащений також функцією Bluetooth (система гучного зв’язку).

Пристрій Garmin Nuvi 2597 LMT йде з заводу з вже завантаженими картами всієї Європи і, звичайно, України. Також присутня величезна база точок POI (до них ми відносимо заправки, СТО, а також готелі, кафе, ресторани, банкомати та інше). З такою базою навігатор серії Garmin Nuvi 2597 LMT дозволить власникові з легкістю знайти адресу необхідного сервісу або іншої точки з бази POI.

Garmin Traffic. Відмінною особливістю навігатора серії Garmin Nuvi 2597 LMT стала інноваційна функція Garmin Traffic, вона дозволяє витрачати на поїздку якомога менше часу. Сигнали попереджувального характеру будуть з'являтися на мапі разом з голосовими повідомленнями. Garmin Traffic може повідомляти користувача про деталі поїздки, наприклад, на скільки хвилин Ви вже спізнюєтеся до пункту свого призначення, а також пошукає інші варіанти альтернативного об'їзду. Функція зможе перевірити, чи перебуваєте Ви на самому оптимальному по швидкості маршруті. Окреме спасибі за LifeTime Traffic - ця функція дає можливість Вашому навігатору отримати інформацію про транспортні пробки, ця функція працює безкоштовно і не вимагає жодних підписок.

Універсальна навігація. Окремо хочеться згадати про функції Active Lane Guidance - вона забезпечена голосовими підказками, які дозволяють впевнено продовжувати рух незважаючи на перехрестя або складні транспортні розв'язки. Як тільки Ви будете наближатися до потрібного за маршрутом повороту, спеціальні лінії у вигляді кольорових стрілок покажуть Вам вірний напрямок. Bird`s Eye - це функція, яка виведе на дисплей реалістичне відображення перехресть (у цій функції доступний вид зверху). PhotoReal Junction View - відображає повну фотореалістичну картину всієї транспортної розв'язки з детальною, і що важливо, реальною деталізацією всієї місцевості в радіусі маршруту (вказівні знаки і т.д.)

Можливість роботи з Bluetooth. Garmin Nuvi 2597 LMT має в арсеналі бездротову технологію Bluetooth, яка дозволяє користувачеві здійснювати телефонні дзвінки в зручному режимі hands - free.

Garmin Nuvi 2597 LMT може подавати голосові підказки від повороту до повороту завдяки функції Garmin Real Directions, це призначено для більш чіткого розуміння водієм заданого маршруту, наприклад, він може повідомити: «Поверніть ліворуч перед постом ДАІ» або «Поверніть направо за супермаркетом» , це дозволить водієві повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. Компанія Garmin змогла змінити голос підказок. Отож, завдяки функції Garmin Real Voice - тепер він максимально схожий з реальним людським голосом.

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

    

  • Технічні специфікації

  • Карти для завантаження

   City Navigator® Europe NT 2013.10Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:325 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше