• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну
3D-Зображення 3d picture

Garmin Nuvi 2797lmt

Garmin Nuvi 2797LMT - це навігатор з великим 7-ми дюймовим сенсорним дисплеєм, з завантаженою картою України та Європи. Прилад оснащений також функцією Bluetooth (система гучного зв’язку).

Функція Garmin Traffic


Головною особливістю навігатора Nuvi 2797 LMT стала розробка Garmin Traffic, яка дозволяє затрачати менше часу на Вашу поїздку. Спеціальні сигнали і повідомлення допоможуть Вам не збитися з шляху. Garmin Traffic , може повідомляти користувачів про деталі всієї поїздки, наприклад, на скільки хвилин Ви вже спізнюєтеся до пункту свого призначення і чи є альтернативні варіанти об'їзду. Дана функція зможе визначити , чи перебуваєте Ви на оптимально швидкому маршруті. А додаткова функція LifeTime Traffic дасть можливість Вашому навігатору Garmin моделі Nuvi 2797 LMT отримувати своєчасну інформацію про транспортні затори безкоштовно на постійній основі.

Голосове керування в навігаторі


Garmin Nuvi 2797 LMT, представила навігацію з особливим комфортом - це голосове управління. Досить вимовити бажаний пункт призначення і Ваш навігатор підбере маршрут.

Bluetooth система


Автомобільний навігатор компанії Garmin з модельного ряду Nuvi 2797 LMT оснащений поширеною технологією Bluetooth , в свою чергу це дозволяє користувачам здійснювати телефонні розмови в зручному режимі hands - free.

Нові функції  Garmin Real Directions і Garmin Real Voice


Навігатор компанії Garmin серії Nuvi 2797 LMT надає голосові підказки від кожного повороту до повороту завдяки новій функції Garmin Real Directions. Це зроблено, щоб водій чітко розумів своє розташування і поточний маршрут. Наприклад, «Поверніть ліворуч перед супермаркетом» або «Поверніть направо за наступним світлофором», а це, у свою чергу , дозволить водієві сконцентруватися лише на безпечному керуванні авто. Компанія Garmin також змінила голос підказок навігатора завдяки новій функції Garmin Real Voice - тепер він максимально відповідає реальному людському голосу.

Навігація, яку Ви бачите і чуєте


Розробка Active Lane Guidance має голосові підказки, це дозволить впевнено проїхати необхідне перехрестя або складну транспортну розв'язку. Коли Ви наблизитеся до необхідного повороту, кольорові лінії у вигляді спеціальних стрілок покажуть Вам вірний напрямок. До речі, функція Bird`s Eye - може похвалитися реалістичною картинкою перетину (позиція: вид зверху), а PhotoReal Junction View буде відображати фотореалістичну картинку всієї транспортної розв'язки з реалістичною деталізацією необхідної місцевості (наприклад, вказівні знаки і т.д.)

Детальна інформація про поїздку


Garmin модельної серії Nuvi 2797 LMT забезпечить користувачу інформацію про поїздку протягом усього маршруту, а також надасть додаткові підказки, які з'являться в процесі Вашої поїздки.

Garmin Nuvi серії 2797 LMT, показує індикатор обмеження швидкості, а також приблизний час, коли Ви доберетеся до пункту призначення. Окремою кнопкою Ви зможете переглянути назву вулиці по якій рухаєтеся . Також даний навігатор відображає шкільні зони.

Спеціальний сервіс Garmin Express


Використовуючи сервіс Garmin Express Ви зможете отримати оновлення ПЗ на навігаторі . Garmin Express надає можливість оновити прошивку, отримати власні точки об'єктів POI та багато іншого.

 

 

  Прилад поставляється із завантаженою детальною картою України "Aeroscan Roads"

  • Комплектація

    

  • Технічні специфікації

  • Карти для завантаження

   Топографічна карта УкраїниКарта автошляхів Росії
  • Публікації та відео

  • Інструкція

  Ціна:455 $

  *ціна з завантаженою картою України. Детальніше