• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну

Garmin Astro 320 + T5

Пристрій Garmin Astro є досконалою системою стеження за собаками , він має вбудований високочутливий GPS приймач. Ви завжди будете знати, де знаходиться Ваша собака - Garmin Astro 320 точно визначає місце розташування вихованця навіть у ті моменти, коли Ви його не бачите. Мисливці отримають саме те, що хотіли - Garmin Astro 320 має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача і збільшену дальність дії.

 

Комплект включає в себе доопрацьований пристрій Garmin Astro 320 та міцний поліуретановий ошийник T5 оранжевого кольору з вбудованим передавачем. Ошийник має можливість розміщення додаткових приймачів. Це зроблено для зручності, і тепер не доведеться одягати на собаку зайвий ошийник. Завдяки захисній функції Collar Lock система захищена 4-х значним пін-кодом, що виключає можливість перегляду інформації про ваших собак іншими користувачами. Ця функція особливо буде корисною на змаганнях, так як пристрій Astro 320 може використовуватися для пошуку загублених собак.

Новий Astro 320 отримав інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс і тепер він підніме стеження за собаками на новий рівень. Навіть якщо поточне налаштування зуму місцезнаходження собаки вийде за межі дисплея, то Ви легко зможете переглядати координати вихованців на бічних полях дисплея. Користувач може налаштовувати ділянку відображення треку кожної собаки і можливість відключення індикації треку для включення повного розміру карти. У Garmin Astro 320 реалізовані такі функції, як розширене промальовування карт, можливість об’єднання супутникових зображень BirdsEye Satellite Imagery, 3-ох осьовий електронний компас і вібросигнал.

Завдяки новим конструктивним рішенням антени дальність дії пристрою збільшилася на 30% і становить приблизно 14,5 км на місцевості без перешкод. Garmin Astro 320 отримав водонепроникний корпус і абсолютно не боїться води, пилу, бруду і дає можливість використовувати його в різних умовах.

Датчик на ошийнику T5 кожні 5 секунд відправляє координати про розташування на прилад на якому Ви можете побачити де в даний момент знаходиться собака і її шлях пересування. Також на дисплеї приладу Ви можете бачити компас, який направлений до місця знаходження собаки, а також її поточний стан: сидить, біжить або в стойці. Також пристрій Garmin Astro 320 має можливість попереджувати звуковим сигналом, коли вихованець стає у стійку. Крім всього цього пристрій відображає точні відстані до кожної собаки.

За допомогою функції Astroys Covey Counter можете відзначати місця де Ви знайшли дичину і при цьому включається інформація про точне місце положення, висоти і часу доби, а також кількості дичини яку Ви здобули на цьому місці.

 

 • Комплектація

   

  • Astro з завантаженною базовою картою 
  • Ошийник Garmin T5
  • Зарядний пристрій 220В
  • USB кабель для підключення до ПК;
  • Програмне забезпечення
  • Ремінець;
  • Керівництво користувача з коротким підручником.   

   

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 6.1 x 16.0 x 3.6  см.
  Розміри екрану 3.6 x 5.5  см
  Роздільна здатність 240 x 160
  Тип дисплею TFT 65 тис. кольорів
  Вага 260.1 г. з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA
  Час роботи від батарейок більше 20 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс USB
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Підтримка растрових карт Так
  Опції для геокешінга Так
  Таблиці припливів Так
  Передача даних між пристроями Так
  Фотонавігація Так
  Garmin Connect Так
  Внутрішня пам’ять 1.7ГБ
  Подтримка флеш-карт microSD
   К-ть маршрутних точок 2000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так
  Сенсорний екран Ні
  Барометричний висотомір Так
  Камера Ні
  GPS ігри Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Інше

  Можливість підключення до 10 передачиків T5

  Відстань з T5: до 14,5 км. 

   
 • Карти для завантаження

  Карта «Aeroscan roads»Топографічна карта УкраїниРастрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

   

   

 • Інструкція

Ціна:650 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше