• Контакти
 • Карта сайту
 • На головну

Oregon 600

Oregon 600 - достойне доповнення в модельному ряді. Ця модель буде ідеальним вибором для любителів активного відпочинку.

Garmin Oregon 600 - це нова модель туристичного навігатора, що поєднує в собі всі необхідні функції, які можуть стати в нагоді в подорожі, на полюванні, риболовлі чи просто при активному відпочинку. Модель відрізняється компактними розмірами, що дозволить носити її в кишені, або на поясі. Корпус пристрою має захист від вологи і пилу, дисплей захищений від ударів і подряпин склом.

 

Пристрій одержав новий процесор промальовування карт, який порадує користувачів карт ГенШтабу та усіма іншими видами відсканованих карт. Навігатор Garmin Oregon 600 має в собі дві системи виявлення і позиціонування WAAS і GLONASS, які забезпечують швидку і точнішу роботу GPS -модуля. Виробник заявляє, що час від включення до виявлення місця розташування зменшилась на 20 відсотків.

 

На відмінності від своїх попередників ця модель отримала можливість зарядки акумуляторних батарей, а також може працювати на звичайних елементах живлення АА. Також варто відзначити і нову розробку Garmin - це рефлекторний сенсорний дисплей. Особливість цього дисплея в тому, що він може використовувати для підсвічування екрану, світло яке потрапляє на нього. Це дозволяє значно економити витрати енергії акумуляторів в денний час і дає більший час роботи без підзарядки. Тривалість безперервної роботи в автономному режимі цього навігатора становить близько 16-ти годин.

 

Навігатор має можливість збереження даних про координати, за допомогою натискання всього однієї клавіші. Також є можливість завантажувати і зберігати маршрут подорожі в пам'яті пристрою, що дозволить повернутися на потрібне місце з точністю до 3-ох метрів. Маршрути і координати можна передавати на сумісні пристрої за допомогою Bluetooth. Готові рішення маршрутів можна завантажувати на пристрій з інтернет-сайтів, які підтримують файли GGZ. Для планування свого маршруту буде зручно використовувати програму BaseCamp, яка дозволить переглядати і організовувати карти і маршрутні точки.

 

До основних функцій Garmin Oregon 600 можна віднести будильник, визначник площі, барометр, компас з акселерометром, таблиці припливів і відливів, також календарі мисливця і рибалки,і багато іншого корисного при подорожах.

 

Цей навігатор можна чудово використовувати не тільки у піших подорожах, а й у автомобілі. Для зручності використання в автомобілі, передбачений поворот екрану, а автомобільний режим роботи ні чим не відрізняється від навігаторів серії Nuvi.

 • Комплектація

  •Навігатор  з завантаженною базовою картою; 

  •USB кабель для підключення до ПК;

  •Програмне забезпечення; 

  •Зажим;

  •Батареї АА;

  •Керівництво користувача з коротким підручником. 

   

 • Технічні специфікації

  Розміри приладу 6,1 х ​​11,4 х 3,3 см
  Розміри екрану 3.8 x 6.3 см; діагональ 3" (7.6 см)
  Роздільна здатність 240 x 400
  Тип дисплею Transflective кольоровий TFT с сенсорним екраном
  Вага 192.7 г з батарейками
  К-ть батарейок 2 батарейки AA
  Час роботи від батарейок 16 год.
  Водозахищеність Так (IPX7)
  Плавучість Ні
  Високочутливий приймач Так
  Інтерфейс Високошвидкісний USB та NMEA 0183
  Базова карта Так
  Предзавантажені карти Ні
  Можливість завантаженя карт Так
  Внутрішня пам’ять 850 мб
  Подтримка флеш-карт Так  microSD™
   К-ть маршрутних точок 4000
  К-ть маршрутів 200
  К-ть треків 10000 точок, 200 треків
  Автоматичне прокладання маршруту Так
  Електронний компас Так, 3-х осьовий
  Сенсорний екран Так
  Барометричний висотомір Так
  Камера

  Ні 

  GPS ігри Так
  Календар мисливця та рибалки Так
  Інформація про сонце/місяць Так
  Калькулятор площі Так
  Перегляд зображень Так
   
 • Карти для завантаження

  City Navigator® Europe NT 2013.10Карта «Aeroscan roads»Растрова карта УкраїниКарта автошляхів Росії
 • Публікації та відео

 • Інструкція

Ціна:455 $

*ціна без урахування вартості карт. Детальніше