• Контакти
  • Карта сайту
  • На головну

//

Права користування

Для отримання доступу до цього сайту і його використання необхідно дотримауватися умов, викладених нижче, а також усіх законів про інтелектуальну властність і суміжних з ними. Ви можете здійснювати пошук на цьому сайті з метою розважитися або для одержання інформації. Проте, ми просимо Вас не розповсюджувати видозмінену інформацію з цього сайту без письмового дозволу ТзОВ «Компанія НАУТІКА».

Компанія «НАУТІКА» не дає жодних гарантій і не робить ніяких заяв щодо точності або повноти інформації, що міститься на цьому сайті або на будь-якому сайті або сайтах, що мають інтерактивний зв'язок з цим сайтом. Ані компанія «НАУТІКА», ані жодна з її філій не несе відповідальності за будь-які прямі і непрямі збитки або штрафи, що можуть виникнути в результаті одержання доступу або використання будь-якої інформації, що міститься на цьому сайті або змісту будь-якого сайту або сайтів, що мають інтерактивний зв'язок із цим сайтом.

За винятком будь-якої інформації особистого характеру, яку ми можемо одержати від Вас відповідно до правил, встановлених у нашій Заяві про захист інформації особистого характеру, будь-яке повідомлення або матеріал, надісланий або переданий Вами компанії «НАУТІКА» у мережі Інтернет, розглядається і розглядатиметься як неконфіденційна інформація, яка не є чиєюсь власністю. Передаючи або пересилаючи будь-яке повідомлення або матеріал на цей сайт, Ви тим самим визнаєте той факт, що компанія «НАУТІКА» або кожна з її філій має право використовувати Ваше повідомлення як матеріал з будь-якою метою, включаючи відтворення, передачу, публікацію, трансляцію і пересилання такого повідомлення. Не дозволяється пересилати або передавати матеріали протиправного, загрозливого, наклепницького, ганебного, непристойного, порнографічного або вульгарного характеру або будь-який інший матеріал, що являє собою або заохочує спосіб поведінки, який можна розглядати як карний злочин або інше порушення закону. Необхідно пам'ятати, що будь-яка особиста інформація, яку Ви можете надіслати або передати, розглядатиметься у відповідності до Заяви про захист інформації особистого характеру.

Будь-які найменування, логотипи і торговельні знаки, що зустрічаються на цьому сайті, за винятком випадків спеціальної домовленості, є торговельними знаками, що належать або використовуються на підставі ліцензії компанією «НАУТІКА» або її філіями в тих місцях, де компанія реалізує продукти, що мають ці торговельні знаки. Суворо забороняється використання або неналежне застосування цих торговельних знаків або будь-якої іншої інформації, що міститься на цьому сайті, за винятком випадків, передбачених цими умовами або змістом цього сайту.

 
actos 45 mg kaufen